Neler Yeni

Bacak kıllarımı neyle almalıyım?

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,744
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
17 yaşındayım daha hic bacak kıllarımı almadim orman gibi oldu yaz geliyo fitnessa gidiyorum sort vb giyecegim için estetik gözükmesini istiyorum.

Aklımda veet tüy dökücü krem var mavi kutu olandan

Tüy dökücü krem daha gür ve siyah çıkarır diye hurafeler dolaşıyor doğruluk payı nedir bilgilendirirseniz sevinirim.

_Zaur_

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,438
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
1 çakmak yeter 😁

JrFuKi.

80+ Bronze
17 yaşındayım daha hic bacak kıllarımı almadim orman gibi oldu yaz geliyo fitnessa gidiyorum sort vb giyecegim için estetik gözükmesini istiyorum.

Tüy dökücü krem daha gür ve siyah çıkarır diye hurafeler dolaşıyor doğruluk payı nedir bilgilendirirseniz sevinirim.
traş makinası ile al geç haftada bir kız gibi de tüysüz olmasına gerek yok ama orman gibide durmaz

Zechion

80+ Silver
traş makinası ile al geç haftada bir kız gibi de tüysüz olmasına gerek yok ama orman gibide durmaz
Evet hocam ortalama kıldan bir sorun gelmez. Görüntüde de kötü durmaz. Fakat makine ile biraz uzun sürmez mi ?

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Eray Yılmaz
0.8m traş makinesi kesinkle tüy dökücü falan buluşma kıl dönmesiden duramazsın.

JrFuKi.

80+ Bronze
Evet hocam ortalama kıldan bir sorun gelmez. Görüntüde de kötü durmaz. Fakat makine ile biraz uzun sürmez mi ?
normal philips gibi traş makinası ile başlıksız sorun olmaz , tüy dökücüler arttırır veya farklı jilet vb kıl problemleri yaratabilir.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim

tıraş makinesi tavsiyemdir,hem pürüzsüz olmaz hem de kurt adam gibi gezmemiş olursun,kısa kesim, göğüste bacakta kolda 0dan çok daha güzel

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,265
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
2 cins için de çok sıkıntılı bir konu. Tam trolleyip ban yemelik başlık ama tramvalarım olduğu için yapmıcam. Benim kuzen makineyle sık sık alıyor o yüzden ben de makine tavsiye ederim.

{ExperElite}

80+ Bronze

sen bilirsin prenses

Fatih Sultan Terim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,365
İsim
Oozdmrsm
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
abuzittin
ben makinayla 1 numara alıyorum. üstten alta şeklinde tersten değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom