Neler Yeni

Bağırsak ağrısına ne yapabilirim?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ağrının lokalizasyonu nerede oluyor? Yani neresi ağrıyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Not, doktora görün, ben hekim adayıyıym sadece

Irrıtable Bağırsak Sendromu var gibi duruyor sende, baharatla vs tüm mide kadranının ağrıması acaba reflü mü var diye düşündürttü ama yok, daha çok IBS var gibi duruyor. Bir gastrocuya görün, sana önerilerde bulunur; rahatlarsın.
Hocam tam olarak bağırsakta oluyor net hissedebiliyorum ama dayanılmayacak derecede ağrı ve sancı oluyor. İshal'de oluyor ama bazı ürünleri yediğim zaman oluyor onun dışında olmuyor. Gıda zehirlenmesi mi diye düşündüm ama bilemiyorum. Ayriyeten dışkıladığım zaman 1-2 dk ağrı kesiliyor sonra aynı şekilde devam ediyor. Tüm besinler sindirilince düzeliyor. Dolayısıyla gıda zehirlenmeside olabilir diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Serdar akın
Arkadaşlar bende sanırım Huzursuz bağırsak sendromu var, doktora gitmedim bilmiyorum sadece tahmin ediyorum. Ayda en az 1 kere oluyor, genellikle yediğim bir şeyden 4-5 saat sonra bağırsağımda dayanılmayacak derecede sancı ve ağrı oluyor. Yerlerde kıvranmayı bırak bıçakla bağırsaklarımı sökmek istiyorum o an. Bunu geçirmenin bir yolu yok diye düşünüyorum sadece bu ağrıyı nasıl hafifletebilirim dayanılmayacak derecede çünkü. Ağrı geçtiği zaman bile vücudum titriyor öyle söyleyim.
Ağrının bağırsağında olduğu kanısına nerden vardın

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,524
İsim
.
Hocam tam olarak bağırsakta oluyor net hissedebiliyorum ama dayanılmayacak derecede ağrı ve sancı oluyor. İshal'de oluyor ama bazı ürünleri yediğim zaman oluyor onun dışında olmuyor. Gıda zehirlenmesi mi diye düşündüm ama bilemiyorum. Ayriyeten dışkıladığım zaman 1-2 dk ağrı kesiliyor sonra aynı şekilde devam ediyor. Tüm besinler sindirilince düzeliyor. Dolayısıyla gıda zehirlenmeside olabilir diye düşünüyorum.
Reis kabızlık falan yapıyormu ?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri