Neler Yeni

Çözüldü✓ Balkona Yakın Setup Kurabileceğimiz Güzel Masa Önerisi

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
Neden bu kadar gerginsiniz.. :(
başta uyuz oluyorum yazmayıp yer önerisi istemiyorum sadece ürün linki lazım deseydim bu kadar uzamayacağının farkına vardım fakat foruma çokta fazla kişi bakmıyorken nedense bir tartışma çıkınca herkes ekmek kuyruğu gibi gelmeye başladı :D

Can...

80+ Platinum

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
Bunu anlamakta zorluk çekmene şaşırmadım. Bak kardeşim düzgün dille anlatıyorum. @Furkan Karagülle size İKEA'dan almanı öneririm dediğinde, mağaza önerisi yerine ürün önerisi istiyorum vs demek yerine " ya bana mağaza önerisi yapmayın öyle olsa ben de bakmasını bilirim siz bana sadece ürünü atın böyle yapmanıza uyuz oluyorum hiç yardımcı gelmiyor" demenin kabalık ve agresif dilden farkı yok. Sen bunu anlayacak biri olsan sonraki mesajlarında böyle konuşmaya devam etmezdin.
ben bu durumla ilk kez karşılaşmıyorum durmadan aynı şeyi görüyorum forumlarda ve elde değil artık şunu söyleyememek

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Masa önerdim niye cevap yazmıyorsun? Uyuz oluyorum senin gibilerinden. Bir dönüş bile yapmıyorsun. Bıktım. Her forumda aynı şeyle karşılaşıyorum.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
Masa önerdim niye cevap yazmıyorsun? Uyuz oluyorum senin gibilerinden. Bir dönüş bile yapmıyorsun. Bıktım. Her forumda aynı şeyle karşılaşıyorum.
çünkü masayı inceliyordum
Mesaj otomatik birleştirildi:

cümlenin sonuna (!) koy yoksa bu sefer sana bulaşırlar

masa güzel fakat üstü açık yanlarında raf olan bir versiyonu olursa daha iyi olur ve rengi değişik olursa

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Bana bulaşmazlar emin ol. Burada senin yaptığını sana yapıyor olduğumun herkes farkında.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,892
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

masa güzel fakat üstü açık yanlarında raf olan bir versiyonu olursa daha iyi olur ve rengi değişik olursa
IKEA'dan kendin bakabilirsin diyeceğim yine aynı tepkiyi vereceksin. Masa konusunda kendin ürün seçip beğenmen gerekir. Kıyafet gibi düşün. Benim beğendiğimi bir başkası beğenmeyebilir doğal olarak.

Hani demişsin ya bilgisayar donanımları diye. Bir ürün iyiyse herkes tarafından iyi sayılıyor. Aynı şekilde kötüyse de herkes tarafından kötü olarak benimseniyor.

AltDnc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Altuğ
IKEA'dan kendin bakabilirsin diyeceğim yine aynı tepkiyi vereceksin. Masa konusunda kendin ürün seçip beğenmen gerekir. Kıyafet gibi düşün. Benim beğendiğimi bir başkası beğenmeyebilir doğal olarak.

Hani demişsin ya bilgisayar donanımları diye. Bir ürün iyiyse herkes tarafından iyi sayılıyor. Aynı şekilde kötüyse de herkes tarafından kötü olarak benimseniyor.
peki öyle olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,171
Üyeler
142,095
Son üye
muhammet1010
Top Bottom