Neler Yeni

Yardım Bannerlord çökme sorunu

Cimimaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağkan Eğilmez
Instagram
cagkanegilmez
Steam
Cimimaro
Twitter
cagkanegilmez
Discord
Cimimaro#6587
Reddit
Cimimaro
Oyunda azıcık simüle ediyorum çöküyor. Test ettim yaptığım bişeyden dolayı olmuyor ne olursa olsun o güne gelince çöküyor.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
İbrahim Toglu
Crash report'taki exception kısmını google'da aratırsan daha net çözüme ulaşırsın. Modları yüklerken modun nexus mod yorumlarına da bakmak lazım. Beni kanser etmişti rayına oturtana kadar.

Cimimaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağkan Eğilmez
Instagram
cagkanegilmez
Steam
Cimimaro
Twitter
cagkanegilmez
Discord
Cimimaro#6587
Reddit
Cimimaro
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Crash report'taki exception kısmını google'da aratırsan daha net çözüme ulaşırsın. Modları yüklerken modun nexus mod yorumlarına da bakmak lazım. Beni kanser etmişti rayına oturtana kadar.
Teşekkür ederim ama pek bilmiyorum bu işleri şimdi ezceptiondaki bütün yazıyı kopyalayıp aratıyım mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modlardan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum oyunda yaklaşık 10 yıl geçti ve sorun çıkmadı şimdiye kadar

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
İbrahim Toglu
Teşekkür ederim ama pek bilmiyorum bu işleri şimdi ezceptiondaki bütün yazıyı kopyalayıp aratıyım mı

Modlardan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum oyunda yaklaşık 10 yıl geçti ve sorun çıkmadı şimdiye kadar
Yok. Her sıradakini ayrı ayrı arat. Hepsi çünki başka bir sorun.

Oluyor işte. Bir noktaya gelene kadar iyi gidiyor sonra sapıtmaya başlıyor. Benim kale savaşı esnasında merdivenlerden sura tırmanırken atmaya başlamıştı mesela. Modun birisini sildim çakıştığı için tak düzeldi.

Cimimaro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Çağkan Eğilmez
Instagram
cagkanegilmez
Steam
Cimimaro
Twitter
cagkanegilmez
Discord
Cimimaro#6587
Reddit
Cimimaro
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Helpers.PartyBaseHelper.HasFeat(PartyBase party, FeatObject feat) fonksiyonu, bir partinin belirli bir özelliğe sahip olup olmadığını kontrol eder.

TaleWorlds.CampaignSystem.GameComponents.DefaultPartySpeedCalculatingModel.CalculateFinalSpeed(MobileParty mobileParty, ExplainedNumber finalSpeed) fonksiyonu, bir partinin nihai hızını hesaplar.

BloodLust.models.ExtractPartySpeed.CalculateFinalSpeed(MobileParty mobileParty, ExplainedNumber finalSpeed) fonksiyonu, BloodLust modülü için bir partinin nihai hızını hesaplar.

TaleWorlds.CampaignSystem.Party.MobileParty.CalculateSpeedForPartyUnified() fonksiyonu, bir partinin hızını hesaplar.

TaleWorlds.CampaignSystem.Party.MobileParty.CalculateSpeed() fonksiyonu, bir partinin hızını hesaplar.

SandBox.View.Map.PartyVisual.TickMobilePartyVisual(float dt, ref int dirtyPartiesCount, ref PartyVisual[] dirtyPartiesList) fonksiyonu, hareketli bir partinin görselini günceller.

SandBox.View.Map.PartyVisual.Tick(float dt, ref int dirtyPartiesCount, ref PartyVisual[] dirtyPartiesList) fonksiyonu, partinin görselini günceller.

SandBox.View.Map.PartyVisualManager.OnTick(float realDt, float dt) fonksiyonu, tüm partilerin görsellerini günceller.
Bu bilgiler bi işime yarar mı ?

Modlardan büyük ihtimal oyununuzun sürümü ile modların hangi sürümü desteklediğini kontrol edin
loglara göre bu mod sıkıntı yaratıyormuş bu arada https://www.nexusmods.com/mountandblade2bannerlord/mods/5823
modu kapatıp denedim ama hala çöküyor

Son düzenleme:
Top Bottom