Neler Yeni

Bannerlord Komple Görevi 2000 olursa ne olur?

Reindi

80+ Silver
sürekli abuk subuk zamanda yok şuraya git diyor yok bilmem ne yap diyor benim şehrim revyl en aşağı inmesi de ölüm gibi 2000 olsa ne olur bu salsam umrumda olmasa vlandiya lorduyum ben

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Yunus
Herkes sana savaş açıyor bütün krallıklar ve barış yapmak için boğun eğdirmen gerekiyor

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Herkes sana savaş açıyor bütün krallıklar ve barış yapmak için boğun eğdirmen gerekiyor
oyunun başından beri gidip kervan vs kesiyorum komplo gücü bir 900 ü bile görmedi nasıl bitecek bu abuk subuk görev bilsem toplamazdım ejderya bayrağı parçası falan
Mesaj otomatik birleştirildi:

sadece imparatorluklar açmıyor mu? onlar açsa da sıkıntı yok 2-3 tane şehirleri kaldı benim tek başıma 5 tane şehrim var

Danke

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Yunus
Kesmez isen komplo artar kesersen düşer :D

oyunun başından beri gidip kervan vs kesiyorum komplo gücü bir 900 ü bile görmedi nasıl bitecek bu abuk subuk görev bilsem toplamazdım ejderya bayrağı parçası falan

sadece imparatorluklar açmıyor mu? onlar açsa da sıkıntı yok 2-3 tane şehirleri kaldı benim tek başıma 5 tane şehrim var
Hepsi açıyor sanırsam

Açmasa bile çok fazla kişi açtı diye onlarda açar

Reindi

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesmez isen komplo artar kesersen düşer :D

Hepsi açıyor sanırsam

Açmasa bile çok fazla kişi açtı diye onlarda açar
açsınlar hodri meydan :D nufuzum 15k vlandiyanın toplam gücü 40k diğer kralıklıkların toplamı 35k :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,989
Üyeler
151,837
Son üye
BilgeAdam
Top Bottom