Neler Yeni

Barış Alper'e Çılgın Teklif 😮

Bu konuyu yazarken sizden ricam bir Galatasaray'lı olarak nolur takımcılık yapmayın Allah,Kur'an-ı Kerim hakkı için yapmayın nolur ya.Nerde kaldı o eski taraftarlar saygılı,terbiyeli bakın sizden ricam nolur takımcılık yapıp tartışma başlatmayın.Yani tartışma başlatınca elinize bir şey geçmiyor sizden ricam bu yapıp yapmamak size kalmış benim 4 büyüklere de saygım var yenilselerde yenselerde dalga geçmem beni ilgilendirmez yenilmeleri.Neyse dediğim gibi size kalmış bir şey ben asıl konuya geçeyim Instagram'da bir futbol sayfası(ismini değiştirdiği için kaynağı bulamadım kusuruma bakmayın) Barış Alper'e çılgın bir teklif gelmiş iddiaya göre Chelsea Barış Alper Yılmaz için tam tamına 49.500.000£ teklif vermiş yani 50 milyon pound olsa nasıl ödeyecekler 🤣😆 neyse ben açıkçası bu teklife inanmıyorum EURO 2024'te gol atmayan kanat oyuncusuna ben 49-50 ödemem açıkçası bir Galatasaray'lı olarak.Haydi gol atmasın yahu asist bile yok bu haber net olarak yalandır ha gerçekleşirse şaşırmam.Chelsea devlet destekleri gibi para saçtığı için etrafa şaşırmam yeni bir transfer yapmış olurlar ne düşünüyorsunuz? Barış Alper gitmeli mi? Gitmemeli mi?

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
John Smith
o paraya türk hakem paketi de dahilse çelsi güzel iş yapar. Gerçi gs nin o parya ihtiyacı mı var? Malum ortalık çalkalanıyor; "şanlı" ultraları ile kendi taraftarlarını dolandırıp her sene 50-60m doları hüpletiyormuş diyolla..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
o paraya türk hakem paketi de dahilse çelsi güzel iş yapar. Gerçi gs nin o parya ihtiyacı mı var? Malum ortalık çalkalanıyor; "şanlı" ultraları ile kendi taraftarlarını dolandırıp her sene 50-60m doları hüpletiyormuş diyolla..
Ne dedim başta ben takımcılık yapıp kavga çıkartmayın dedim değil mi tek yaptığınız ortamı germek başka bir şey değil ben Fenere Beşiktaş'a Trabzon'a laf etmememe rağmen neyin şovu bu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek amacınız ortamı germek size küfür gelse hak ediyorsunuz ama ben saygımı bozup etmeyeceğim ama bilin ki yorumunuzu okuyanlar size çok pis sövecektir bunu bilerek yorum yazın.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
John Smith
orta güzel gelince dayanamıyor insan, küfür sahibini bağlar. Kapak istemiyorsanız saçmalamayın...

Alttaki tabloya bakarsak bodrum bile 90.000₺ hüpletiyo bizim aldığımız kazandığımız para mı sorun? Fener'in normal adamlar da En Nesyri,Livakoviç,Tadiç gibi yıldızları canlı ve stadda izliyorsun normal Beşiktaş'da normal Immobile,Rafa,Paulista karşında onlardan imza alma şansın var Galatasaray'da aynısı Icardi,Mertens,Muslera,Torreira gibilerini canlı canlı izleyip imza alma şansın var ben aldığımız parada sıkıntı olduğunu sanmıyorum.

orta güzel gelince dayanamıyor insan, küfür sahibini bağlar. Kapak istemiyorsanız saçmalamayın...
Ben küfür etmiyorum zaten ama edenler illaki vardır ben saygımı bozmam ama nolur sizde yorum yazarken dikkatli olun bir yorum koca bir tartışmaya sebep açar.

Ekler

• Screenshot_2024-08-23-21-37-28-046_com.android.chrome~2.jpg
    Screenshot_2024-08-23-21-37-28-046_com.android.chrome~2.jpg
    92.6 KB · Hit: 27
Niye dostum oyun zekası olmayan,bitiriciliği zayıf ve EURO 2024'te bir şey yapmamış tek sezonluk topçuya niye 49.500.000£ vereyim elimde Mudryk var.
Euro 2024'e neden bu kadar taktın ? Adam 24 yaşında bir ligin şampiyon takımında kaç maç yer aldı 140 tane scout'tan geçmiştir onun cart curt kupayla işi olduğunu sanmıyorum. Her oyuncu da fm oynuyormuş gibi hm gücü 90 diğerinin gücü 85 bunu alayım gibi olmaz. Gerçek dünyada çok farklı dinamikler vardır. Bu ülkede Arda Turan'ın sponsor için Barça'da oynadığını gördü bu halk. Türkiye'de forma sattırmak için getirilen ne emekli forvetler 10 numaralar oldu. Barış Alper doğrudur gider 50m teklif geldi demiyorum ama senin 16 yaşında hayatında 100 dolar biriktirmemiş olup paralar hakkında kendinden bu kadar emin yorum yapmana takıldım.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
John Smith
Alttaki tabloya bakarsak bodrum bile 90.000₺ hüpletiyo bizim aldığımız kazandığımız para mı sorun? Fener'in normal adamlar da En Nesyri,Livakoviç,Tadiç gibi yıldızları canlı ve stadda izliyorsun normal Beşiktaş'da normal Immobile,Rafa,Paulista karşında onlardan imza alma şansın var Galatasaray'da aynısı Icardi,Mertens,Muslera,Torreira gibilerini canlı canlı izleyip imza alma şansın var ben aldığımız parada sıkıntı olduğunu sanmıyorum.

Ben küfür etmiyorum zaten ama edenler illaki vardır ben saygımı bozmam ama nolur sizde yorum yazarken dikkatli olun bir yorum koca bir tartışmaya sebep açar.
Konu bambaşka hocam, biraz araştırın isterseniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,651
Üyeler
155,450
Son üye
mehmethakan1451
Top Bottom