Neler Yeni

BAŞARDIM 🎉🎉🎉 DA, THH, Teknofest / Asus servisi / Teknorya

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
GÜNCELLEME:

THH an itibariyle süreci tamamlandı.

Asus biz bu modeli böyle ürettik diyerek süreçten kurtuldu. Adaptör bataryayı şarj etmek için konuyormuş falan filan bir ton zırva.
Bunlara bozuk ürün üretme hakkını tanıyan ve beni zerre korumayan ülkeme de çok teşekkür ediyorum.
Arkadaşlar yeni bir güncelmemem Var HABERLER GÜZEL:
EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Hakem heyetine itiraz sonucunda oy çokluğu ile kazanmış bulunmaktayım:

1698165608272-png.589505

@melidoas6 @berke. @EFI Shell @B1L0
@K1NGO82 @Che_ @QWuiet @n7cati @MematiBaş🚬 @NeonPeekr @-Akın Taşkan- @lichae
@mandog

KONU:

Linkedin üzerinden etkileşime ihtiyacım var.

Merhaba arkadaşlar, bu sene Teknofeste Elektrikli Otomobil alanında yarışmaya hazırlanıyoruz.
Videoda beni görebilirsiniz. Önümde sorunlu Laptop ile

Ekibin Yazılım tarafının Lideriyim. Aracın marta kadar hazır olması gerekiyor.

Fakat yeni almış olduğum rog zephyrus cihazda içerisinden çıkan 200wlık güç adaptörü cihazı beslemeye yetmiyor. bataryam sürekli azalıyor ve cihazım kapanmaya kadar gidiyor. Yani Laptoptan istediğim verimi alamıyorum. Yaşadığım şeyleri linkedin gönderisinde daha açıklayıcı bir şekilde yazdım. Burayı okuması rahat olması için çok doldurmak istemiyorum.

Asus tarafında yetkili birine ulaştırabilirsek bu gönderiyi belki durumla ilgilenirler ve yardımcı olurlar.
Tüm Donanım Arşivi forumunu yardıma çağırıyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler. ( ̄︶ ̄)↗ 

Neden THH'ye başvurmuyorsun derseniz cihazı ekimde aldım. martta tam 6 ay olacak. Yani yarışmaya gidersem THH haklarımı kaybedeceğim. İlk 6 ay bu hizmeti sunuyorlar.
Ben aracı yarışmaya yetiştirip yeni geliştirdiğimiz sistemleri sunmak istiyorum. Eğer THH ye gidersem cihazımı kullanamayacağım. İncelenmek için alınacak ve süreç uzayabilir. O yüzden yazılım kısmı yetişmeyecek.

Ürünü TEKNORYA satıcısından aldım.

Son düzenleme:

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Adaptör konusunda çok dert edilecek bir şey var mı bilemedim, yaklaşık 1 saatte %2.5 şarj inmiş. Ama konu adaptörken servisin kasayı açıp sıvı metal yerine normal termal macun sürmesi ve bu şekilde geri göndermesi rezalet. Max Asus teknik servis.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Adaptör konusunda çok dert edilecek bir şey var mı bilemedim, yaklaşık 1 saatte %2 şarj inmiş.
oyun oynarken bu şekilde, 3D render alırken tam yükte bataryası 8 saat sonunda bitiyor ve kapanıyor cihaz. Tüm dosyalar Corrupt oluyor.

Ayrıca böyle bir durum olması çok saçma.
1) Batarya ısınıyor patlama ihtimali var.
2) Batarya normalde 0 dan 100 e 45 dakikada şarj ediyor ama ben render alırken batarya saatlerce şarj durumunda kalıyor.
3) Pil ömrü için aldığım bir cihaz bu, sürekli şarj etmek batarya ömrünü kısaltıyor.

Ayrıca neden hakkımı aramayayım ki ? Bana ayıplı ürün satıldı ve bu ürüne para ödedim.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
- up -

JSezar

80+ Silver
İlk defa mı laptop kullanıyorsun?ağır işleri şarjda yapacaksın.linkedin ne alaka anlamadım

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
ağır işleri şarjda yapacaksın.
Dostum, adaptör takılı (şarjda) ama batarya azlıyor. Problem o.
Mesaj otomatik birleştirildi:

.linkedin ne alaka anlamadım
Linkedin üzerinden insan kaynaklarına ulaşabiliriz, iş platformu olduğu için. Ne kadar çok etkileşim alırsa o kadar yöneticilerin önüne çıkma olasılığı artar.

Son düzenleme:

QRuder

80+ Silver
Normal değil adaptörde değil de bence laptopta sorun olabilir çünkü 8 yıllık casper laptop vardı batarya adaptor ölü, onun şarjı bile oyun oynarken vs çoğalıyordu yani azalan laptop ilk defa duyuyorum

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Normal değil adaptörde değil de bence laptopta sorun olabilir çünkü 8 yıllık casper laptop vardı batarya adaptor ölü, onun şarjı bile oyun oynarken vs çoğalıyordu yani azalan laptop ilk defa duyuyorum
Kesinlikle normal değil, asus servisi hakkımı vermiyor. O yüzden zaten etkileşim, görünürlülük istiyorum.
Yetkili biri görse kesinlikle yardımcı olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bence laptopta sorun olabilir
Sorun yok laptopta, kutu içinden çıkan adaptör besleme yetmiyor malesef.
Bunun bir üst modelinde, aynı tüketim değerlerine sahip komponentler ama 240w adaptör var.

QRuder

80+ Silver
Linkedin üzerinden etkileşime ihtiyacım var.

Merhaba arkadaşlar, bu sene Teknofeste Elektrikli Otomobil alanında yarışmaya hazırlanıyoruz.
Videoda beni görebilirsiniz. Önümde sorunlu Laptop ile

Ekibin Yazılım tarafının Lideriyim. Aracın marta kadar hazır olması gerekiyor.

Fakat yeni almış olduğum rog zephyrus cihazda içerisinden çıkan 200wlık güç adaptörü cihazı beslemeye yetmiyor. bataryam sürekli azalıyor ve cihazım kapanmaya kadar gidiyor. Yani Laptoptan istediğim verimi alamıyorum. Yaşadığım şeyleri linkedin gönderisinde daha açıklayıcı bir şekilde yazdım. Burayı okuması rahat olması için çok doldurmak istemiyorum.

Asus tarafında yetkili birine ulaştırabilirsek bu gönderiyi belki durumla ilgilenirler ve yardımcı olurlar.
Tüm Donanım Arşivi forumunu yardıma çağırıyorum.

Şimdiden herkese teşekkürler. ( ̄︶ ̄)↗ 

Neden THH'ye başvurmuyorsun derseniz cihazı ekimde aldım. martta tam 6 ay olacak. Yani yarışmaya gidersem THH haklarımı kaybedeceğim. İlk 6 ay bu hizmeti sunuyorlar.
Ben aracı yarışmaya yetiştirip yeni geliştirdiğimiz sistemleri sunmak istiyorum. Eğer THH ye gidersem cihazımı kullanamayacağım. İncelenmek için alınacak ve süreç uzayabilir. O yüzden yazılım kısmı yetişmeyecek.
KRONİK BİR PROBLEMMİS SADE SENDE YOK BİRİSİ BİSEYLER DENEMİS ZOR BELA İADE ETMEYİ BASARMIS

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
KRONİK BİR PROBLEMMİS SADE SENDE YOK BİRİSİ BİSEYLER DENEMİS ZOR BELA İADE ETMEYİ BASARMIS
İade değil değişim lazım bana. 29ken aldım ben şuan 48 oldu.

Top Bottom