Neler Yeni

BAŞARDIM 🎉🎉🎉 DA, THH, Teknofest / Asus servisi / Teknorya

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything

Güncel bir video daha.

Flushixy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,716
İsim
Ali Akpoyraz
Instagram
instagram.com/aliakpoyraz
Başarılar :)

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Berk Atmaca
Bu teknorya sürekli sorunlu mal mı satıyor anlamadım ya. Bende HP Victus 6600H 3050TI laptop var. İşlemci tam gücüne ulaşmıyordu. Garantiye yolladım. HP direkt anakartı ücretsiz değiştireceğini söyledi. Laptobun gelmesini bekliyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu teknorya sürekli sorunlu mal mı satıyor anlamadım ya. Bende HP Victus 6600H 3050TI laptop var. İşlemci tam gücüne ulaşmıyordu. Garantiye yolladım. HP direkt anakartı ücretsiz değiştireceğini söyledi. Laptobun gelmesini bekliyorum.
Bir kaç kişi daha gözlemledim Teknoryadan alış veriş yapıp sorun çıkan. Belirtmek istedim

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Bu teknorya sürekli sorunlu mal mı satıyor anlamadım ya.
Adamlar sattığı ürünün arkasında durmuyor. Dese ki tamam sattım kusur bende, gel değişim sağlayalım dese uğraştırmayacak. İlla garantide cihazın önce mahfolsun (asus) , sonra sonuç alama uğraş, sonra tüketici hakem heyetine başvur onla uğraş diyorlar.

Bir kaç kişi daha gözlemledim Teknoryadan alış veriş yapıp sorun çıkan. Belirtmek istedim

benim deneyimim :D

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,259
İsim
Berk Atmaca
Adamlar sattığı ürünün arkasında durmuyor. Dese ki tamam sattım kusur bende, gel değişim sağlayalım dese uğraştırmayacak. İlla garantide cihazın önce mahfolsun (asus) , sonra sonuç alama uğraş, sonra tüketici hakem heyetine başvur onla uğraş diyorlar.

Vallahi HP Victus aldım. Ufak bir sorun çıktı. Uğraşmadım satıcıyla. Baktım ilgi yok direkt HP ile iletişime geçtim. Ücretsiz değişim yapıldı. Cihazın elime ulaşmasını bekliyorum

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Vallahi HP Victus aldım. Ufak bir sorun çıktı. Uğraşmadım satıcıyla. Baktım ilgi yok direkt HP ile iletişime geçtim. Ücretsiz değişim yapıldı. Cihazın elime ulaşmasını bekliyorum
Hp servisi iyi cidden, sorununuzu kabul ettikten sonra çok hızlı değişim oluyor.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,513
İsim
Emre Zengin

Windows Pro kullanma Windows Home kullan ŞLÖFŞLGFDLÖŞŞ. Bu iyiydi. Sonuç ne çıkacak bende merak ediyorum konuna arada bir bakıyorum.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,215
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Windows Pro kullanma Windows Home kullan ŞLÖFŞLGFDLÖŞŞ. Bu iyiydi. Sonuç ne çıkacak bende merak ediyorum konuna arada bir bakıyorum.
Valla Asus beni karalisteye eklemiş en son, hakkımı aradığım için... Şuan nedenini arıyorum.

arkadaşlar şimdi birbirimizin yorumunu beğenirsek beğenmiş oluruz bundan dolayı Hayırlı Cumalar

RoXaRy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
ercan demir
İlk defa mı laptop kullanıyorsun?ağır işleri şarjda yapacaksın.linkedin ne alaka anlamadım
Bu nasıl bi kafa kanka ağır işler prizde takılı yapmazsan cihazın performansını alamazsın sen bence hiç laptop kullanmamışsın.

mandog

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,265
İsim
Mertol
Bu nasıl bi kafa kanka ağır işler prizde takılı yapmazsan cihazın performansını alamazsın sen bence hiç laptop kullanmamışsın.
Arkadaş pilin azaldığını görünce şarj cihazı takılı olmadan testi yaptığını sanmış.

Hocam thhden sonuç geldi mi?

Son düzenleme:
Top Bottom