Neler Yeni

Basketbol için gözlük

ozanali26

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Ozan ali öner
Günlük hayatta gözlük kullanıyorum basketbol oynarken kullanmıyordum ama artık kullanmam gerektiğini farkettim yaşım 18 boyum 2.03 falan pota altı oynadığım için top gelirken vs bazen göremiyorum bu yüzden numaralı basketbol gözlüğü satan bir yer varmı

dreamuiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Anıl Aykın
Günlük hayatta gözlük kullanıyorum basketbol oynarken kullanmıyordum ama artık kullanmam gerektiğini farkettim yaşım 18 boyum 2.03 falan pota altı oynadığım için top gelirken vs bazen göremiyorum bu yüzden numaralı basketbol gözlüğü satan bir yer varmı
Bunlardan birini alıp sanırsam kendiniz gözlükçüden yaptırıyorsunuz. Maçtayken takanına denk geldim aynı bunlara benziyordu. Gözlükçülere bir sorun yapıyorlar mı diye.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ErayAtlatan
Ben zamanında yurtdışından getirtmiştim Türkiye'de satan yoktu. Yurtdışı sitelerinden yüksek puanlı bir satıcıdan satın alabilirsiniz. Gözlükçünüzde de numaralı camlar yaptırabilirsiniz fakat bu camlar normal camlara göre daha pahalı oluyor. Eğimli, daha kalın ve farklı bir yapıda olduğundan dolayı. Önerim lens kullanmaya başlayabilirsin. Tek kullanımlık lensler ile başlayıp sonrasında uzun kullanımlık lenslere geçebilirsin.

CRØXY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,486
İsim
Muhammet Çağrı
Yurtiçinde yok o tarz gözlükler yurtdışından getirip cam taktırmalısın o da maliyetli olur. Lens kullan veya plastik bir gözlükle oyna bende öyle yapıyorum.

Top Bottom