Neler Yeni

Bateri çalan kimler?

SnareEcho

80+ Silver
Arkadaşlar kimler bateri çalıyor? Çalanlar çaldığını, kaç yıldır çaldığını ve en sevdiği bateristi/bateristleri belirtsin!
Bateri çalıyorum. 5 yıldır çalıyorum. Lars Ulrich ve Ethan Torchio favorimdir.

pc ustasi1

80+ Silver
Arkadaşlar kimler bateri çalıyor? Çalanlar çaldığını, kaç yıldır çaldığını ve en sevdiği bateristi/bateristleri belirtsin!
Bateri çalıyorum. 5 yıldır çalıyorum. Lars Ulrich ve Ethan Torchio favorimdir.
gitar çalıyorum ama üstüne lahmacun düştü yağlı yağlı oldu bende bidaha kullanmadım bateri hiç kullanmadım

SnareEcho

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pahalı ve bu aralar e spora sardım o yüzden saldım peki sana sorum senin hiç pc in oldumu ?
Evet var ama oyun için kullanmıyorum. Müzik, ders ve forum için. Daha doğrusu oyun oynamıyorum. Oyun piyasasını bilirim ama.

pc ustasi1

80+ Silver
Evet var ama oyun için kullanmıyorum. Müzik, ders ve forum için. Daha doğrusu oyun oynamıyorum. Oyun piyasasını bilirim ama.
hmm peki yaşın kaç merak ettim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

SANA teşekkür ediyorum aklıma gitarı getirdin söz bugün çalıcam.

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Bateri çalmıyorum ama favori baterist sorulmuş bunu cevaplamam lazım: Nick Mason.

29:45 - 35:25 arasını izlemen yeterli. Çok sevdiğim bir performansı, gerçekten çok iyi.

Nick Mason Pink Floyd'un müzik anlayışında çok çok önemli bir yere sahiptir, gerçek bir müzisyen.

SnareEcho

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hmm peki yaşın kaç merak ettim :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

SANA teşekkür ediyorum aklıma gitarı getirdin söz bugün çalıcam.
Yaşımı vermeyeyim hocam sonra sıkıntı oluyor :D sizle alakası yok yanlış anlamayın.
Rica ederim cansın
Bateri çalmıyorum ama favori baterist sorulmuş bunu cevaplamam lazım: Nick Mason.

29:45 - 35:25 arasını izlemen yeterli. Çok sevdiğim bir performansı, gerçekten çok iyi.

Nick Mason Pink Floyd'un müzik anlayışında çok çok önemli bir yere sahiptir, gerçek bir müzisyen.

Seni bilmez miyim isiktim 🥰

Top Bottom