Neler Yeni

Öneri Bethesda sen kralsın! Lan Skyrim çok iyi!

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Evet arkadaşlar merhaba. Bugün kırın mırın ede ede ve R6S'nin açılmaması sonucunda Skyrim'e başladım. Bir giriş yaptım ve buraya niye yazmayayım dedim. İnceleme niteliği taşımayan ilk izlenim yazısı ve karşınızda The Elder Scrolls V: Skyrim!
the elder scrolls v skyrim.jpg

Dovahkiin, Dovahkiin, naal ok zin los vahriin
Wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal!
Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan
Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal

Olm! Bak! Olm! Bu Bethesda yok mu Bethesda? Benim en sevdiğim oyun firmasıydı Dishonored sebebiyle. Olm bu sevgim daha da arttı. Olm - olm demek cringe ama - lan çok iyi lan bu oyun. Lan hayatımda verdiğim en iyi 90 lira lan. Lan bu oyun çok çok çok çok iyi. Lan oyunun evreni, lore'u, daha hikayenin başındayım, Yeraltı Höyük'ten çıktım, lan beni bir içine çekti. Annem izin verse daha oynardım. 3 saat sıkılmadan oynadım lan. Daha da oynayacaktım yani. Olm oyun çok iyi! Hikaye sunumu, karakterler, RPG ögeleri, lore, evren tonla aklına ne gelirse çok iyi lan!

Kılıç vuruş hissi yok demişlerdi ama bence öyle değildi ya. Havayı dövmek gibi değildi yani açıkçası ben zevk aldım. Kılıç kullanırken, büyü yaparken vs.

Arkadaşlar bu oyunu oynayın oynattırın. Bu oyun değil bir şaheser. Bu oyunun altında bir dünya, evren kısacası geniş bir lore var. Acayip zevk aldım oynarken. Yani atmosfere diyecek laf yok. Mağaralardaki o gerginliği hissettim.

Oyunun müzikleri, Dragonborn, çok iyi ve böyle önemli sahnelerde çalıyor gaza geliyorsun. Bugün tam 5 kere dinledim sabah.

Oyun 12 yıllık falan demeyin. Oynayın. Böyle bir oyun 12 yıldır gelmedi.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Caner skyrim era basladi mi 2-4 hafta full skyrim konulari

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
olsun guzel oyun modlama guide'i yap bir tane bos vaktinde hem sen modlamayi ogrenirsin hem insanlar ogrenir modlarla cok zevkli oyun
Modlama konusu değil de lore konuları açmayı düşünüyorum.
Skyrim'e altında yatan hikayeyi öğrenip konularını açarım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Maryo Görmediysen...

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,799
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1