Neler Yeni

🔥İndirim (SON gün)Battle.net %67 BAHAR İNDİRİMİ

tversky

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Alperen Yüksel
Rica ederim.

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Bunların online modları ücretsiz erişim değil mi? Bana göre 2 saat hikayesi olan oyuna 500-1000 mantıksız.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
ben hikaye için ve arada online takılırım diye alırım. 3 de bu iyi değil. anlatmayım sen izleyiver
1712172285386.png

TahinPekmez

80+ Silver
Bunların online modları ücretsiz erişim değil mi? Bana göre 2 saat hikayesi olan oyuna 500-1000 mantıksız.
sadece warzone ücretsiz bildiğim kadarıyla
Mesaj otomatik birleştirildi:

DİABLO 4 alınır mı sizce, hikayesi için sadece.

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
sadece warzone ücretsiz bildiğim kadarıyla

DİABLO 4 alınır mı sizce, hikayesi için sadece.
Ben de şu 1254 TL'lik koleksiyon paketini almak istiyorum. Diablo 3'ü bitirmiştim önceden ama DLC'yi bitirmedim bir de Diablo 2 Resurrected'ı almak istiyordum bu paket 3 oyunu almak için en uygun paket olarak gözüküyor indirim bitene kadar karar veririm bakalım.
Diablo 4 Game Pass'te var ama hem Türkçe dil desteği olduğu için hem de uzun süre oynanacak bir oyun olduğu için almak istiyorum. Ben de sadece hikayesini oynarım ama belki başka sınıflarla tekrar oynanabilir.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Sercan GÖKALP
ben hikaye için ve arada online takılırım diye alırım. 3 de bu iyi değil. anlatmayım sen izleyiver

cold war tek alınır mı aga
Kardeşim ben aldım cold War önceki inidirimde. Ben sadece online oynamak için aldım hikayeyi hiç oynamadım ama online tarafı bana fazla arcade geldi. Battlefield her türlü daha gerçekçi, daha büyük haritalar, daha taktiksel bir oynayışı var. Şu an bf5 indirdim onu oynuyorum cold war duruyor öyle

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
ASME
Haklısınız ama korsana düşmemiş (en azından görmedim) sürekli artan fiyatlardan dolayı alırım. Millet oynarken youtube dan açıp izlemekte bana saçma geliyor hocam

TahinPekmez

80+ Silver
Kardeşim ben aldım cold War önceki inidirimde. Ben sadece online oynamak için aldım hikayeyi hiç oynamadım ama online tarafı bana fazla arcade geldi. Battlefield her türlü daha gerçekçi, daha büyük haritalar, daha taktiksel bir oynayışı var. Şu an bf5 indirdim onu oynuyorum cold war duruyor öyle
BENDE AKSİNE HİKAYE İÇİN İSTİYORDUM

Top Bottom