Neler Yeni

Battlefi̇eld Bundle Alınır Mı?

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
Ahmet Deniz
sorum başlıkta...

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

QİKUA

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı
Alınır

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,328
İsim
Ahmet Sevinç

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,664
İsim
MehmedVII

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
Ahmet Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • Beğen

Kerem gök

80+ Silver
ben sadece bf 5 i aldım 2 dakika önce sana da öyle yapmanı tavsiye ederim (ya da sadece 1 i al) geri kalan parayla başka oyunlar da alabilirsin

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
Ahmet Deniz
ben sadece bf 5 i aldım 2 dakika önce sana da öyle yapmanı tavsiye ederim (ya da sadece 1 i al) geri kalan parayla başka oyunlar da alabilirsin
ben şu an oynamak için almıyorum bu yıl sınav senem yks sınavına hazırlanıyorum yazın oyanamak için alıyorum hepsini alıp kütüphanede bırakmak istedim bazı yerlerde hile vs doldu dediler ondan duraksadım ama onile tarafına çok bakacağımı sanmıyorum hikayesi için almayı düşündüm sence halen alınır mı?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,664
İsim
MehmedVII
tam alacaktım durdum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bf1 dışında olanları oynadın mı
Evet oynadım. Battlefield 5 çok eksik kalmış bir oyun. WWII cephelerinin çoğu özellikle normandiya çıkartması bile yok. Oyunda Rusya da yok. Silah çeşitliği Bf1'de daha çok. Fetih ve atmosfer açısından en iyi bf oyunu battlefield 1. Battlefield 5'te herkes seni parkuru gibi kayıp duruyor sanarsın valo, cs gibi bir oyun oynuyoruz bu mekanik çok saçma geldi. Battlefield 4'te fazla oynamadım ama grafikler bugüne göre eski ve hile baya vardı ve modern savaş bf için güzel değil bence. Gerçek fetih havasını seviyorsan bf1 en iyi oyun. 139 saat oynamış biri olarak söylüyorum. Oyunda Osmanlı olarak oynarsan dublaj da var aynı zamanda tamamen Türkçe. Grafik olarak da hâlâ çok iyi

YouTube'da Mirliva kanalına bakabilirsin oynanış videoları için. Ama adam daha yüksek fps için ayar kısmış

Ayrıca bf1 en çok oynanan. Akşam saati olduğu için 8000 kişi var ama öğlen 20000 oluyor

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,268
İsim
Ahmet Deniz
Evet oynadım. Battlefield 5 çok eksik kalmış bir oyun. WWII cephelerinin çoğu özellikle normandiya çıkartması bile yok. Oyunda Rusya da yok. Silah çeşitliği Bf1'de daha çok. Fetih ve atmosfer açısından en iyi bf oyunu battlefield 1. Battlefield 5'te herkes seni parkuru gibi kayıp duruyor sanarsın valo, cs gibi bir oyun oynuyoruz bu mekanik çok saçma geldi. Battlefield 4'te fazla oynamadım ama grafikler bugüne göre eski ve hile baya vardı ve modern savaş bf için güzel değil bence. Gerçek fetih havasını seviyorsan bf1 en iyi oyun. 139 saat oynamış biri olarak söylüyorum. Oyunda Osmanlı olarak oynarsan dublaj da var aynı zamanda tamamen Türkçe. Grafik olarak da hâlâ çok iyi

YouTube'da Mirliva kanalına bakabilirsin oynanış videoları için. Ama adam daha yüksek fps için ayar kısmış

Ayrıca bf1 en çok oynanan. Akşam saati olduğu için 8000 kişi var ama öğlen 20000 oluyor
eyw dostum

• Beğen
Top Bottom