Neler Yeni

Rehber "Battlefield 2042" Hakkında

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Battlefield 1 aşığı olarak dediklerin beni üzdü ama Battlefield 5 tam bir facia zaten
Battlefield 1 bence meh.
Battlefield hardline serinin en kötü oyunuydu ama.
Çünkü yeni bir oyun değildi . Battlefield 4 DLC'si olsa mükemmel derdim ama bu yüzdne kötü bence.
BF 5 Overrated bir oyun.
BF 1 Meh.
BF 4 Güzeldi
BF 3 Güzeldi
Bad company 2 oynamadım ama seriye büyük değişiklikler getirdi ve temeli attı.
Şahsen battlefield 2142'de güzel olmayacak. İşte 128 kişilik sunucuya gir sonra bin defa öl öl öl.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,275
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Buna ek olarak konsol haritalarının pc ye göre daha küçük olacağını duymuştum kaynak bulursam atarım

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,651
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Buna ek olarak konsol haritalarının pc ye göre daha küçük olacağını duymuştum kaynak bulursam atarım
Olabilir. Konsollar Pc ler kadar güçlü değil çünkü.

BIGGZ

80+ Bronze
Battlefield 1 bence meh.
Battlefield hardline serinin en kötü oyunuydu ama.
Çünkü yeni bir oyun değildi . Battlefield 4 DLC'si olsa mükemmel derdim ama bu yüzdne kötü bence.
BF 5 Overrated bir oyun.
BF 1 Meh.
BF 4 Güzeldi
BF 3 Güzeldi
Bad company 2 oynamadım ama seriye büyük değişiklikler getirdi ve temeli attı.
Şahsen battlefield 2142'de güzel olmayacak. İşte 128 kişilik sunucuya gir sonra bin defa öl öl öl.
Bf1 zamanında oynarken aşırı zevk veriyordu ama şimdi eski tadı kalmamıştır tabii
Üzerinden 5 yıl geçti

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
:(

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hocam eline sağlık güzel rehber olmuş. En çok şaşırdığım şey ise oyunun hangi tarihte geçiyor kısmı oldu. 2042 yılında geçtiği bilgisini ile aydınlanma yaşadım. Asla tahmin edemezdik.

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,940
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
Güzel oyun gibi gözüküyor .

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
• Bilindiği üzere, "Battlefield 2042" yakın bir tarihte (9 Haziran) duyuruldu.

• Forumda bu tarz bir konunun olmadığını fark ettim ve "Battlefield 2042" hakkında bir rehber hazırladım, umarım yardımı dokunur.

• Spoiler kutucuklarına tıklayarak, öğrenmek istediğiniz konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

• Oyun; 9 Haziran da "Reveal Trailer" ile resmen duyuruldu, 13 Haziran da "Gameplay Trailer" yayımlandı.

• Temmuz da ise, test sunucularının oyunculara açılması bekleniyor.

• 22 Ekim itibarıyla da; yüklenip, oynanmaya hazır hale geleceği biliniyor.

• Şuanlık, "Steam" ve "Epic Games" gibi büyük platformlarda satış fiyatı: "419,99₺".

• "Battlefield 2042"; adından da anlaşılacağı üzere 2042 senesinde geçiyor.

• Oyun; serinin eski bir oyunu olan, "Battlefield 1942" den 100 yıl sonra olanları anlatıyor.

• "Battlefield 1942", 2. Dünya savaşında geçmekteydi.

• Oyunun bir hikaye modu yok ancak oyunun 2042 tarihinde geçtiği biliniyor.

• O dönemler; iklim, açlık, mülteci krizi, savaşlar ile uğraşılırken, 2 büyük gücün (USA-RUS) mücadelesinin küresel bir savaşa dönüşmesi altında bir hikaye şekilleniyor.

• Hayır; oyunun, Battlefield 5'deki gibi bir "Battle Royale" moduna sahip olmayacağı biliniyor.

• PC sürümünde 128 (64vs64) kişiye kadar çıkabilen bu sayı, konsollarda 64 (32vs32) kişi ile sınırlandırılacak.

• PS5, Xbox Series X ve Series S gibi konsollar, 128 (64vs64) kişiye kadar destek verebilecek.

• Önceki "Battlefield" oyunlarındaki gibi sınıf sistemi barındıracağı bilinen oyunun, sınıf sistemini karakterler üzerinden yürüteceği biliniyor.

• Her karakterin ayrı eşyası, silahı ve özelliği bulunabilecek. Oyuncuların 2. silahlarını özelleştirmelerine izin verileceği biliniyor.

• Evet; sezonluk eşyalar ve kozmetik ürünlerin olacağı biliniyor.

• Ücretsiz ve premium olarak ayrılacak sistemde; beklendiği üzere premium oyuncular, kozmetik ürünleri veya yeni karakterleri açabilecek. Ücretsiz sistemde ise daha kısıtlı bir kozmetik ve karakter dengesi bulunacak.

• Oyunda birbirinden farklı haritalar var, sayıları net olmasa da; "Antarktika", "Mısır", "Singapur", "Güney Kore" ve "Katar"da geçen haritaları olacağı biliniyor.

• Haritaların değişen hava durumuna sahip olması; atmosferin bir anda değişmesi, bulunan özellikler arasında.

• Ayrıca yeni gelen ve hali hazırda bulunan haritaların tamamen ücretsiz olması bekleniyor.

Ricam, konuyu beğenmeniz ve yorumlarınızı eksik etmemeniz.
Halen bu oyunu savunan millet var yok bf çok güzel fenan .
Bildiğin EA ceplerimizi boşaltmamız için online oyunlara döndü battlefield 2042 ise ilk kurbanlardan.

Jauvin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,024
İsim
Iowa Hersberg
İlgilendiği Kategoriler
Valorant - PC
Steam
https://steamcommunity.com/id/jauvinqq/
Discord
Jauvin #4666
@Maryo online olarak çok iyi olacak diyorlar sistemi bu oyun için dizdim 0 şaka ekran kartını aldığım an alıp oynayacağım oyunu bf 5 bile bu kadar sarıyorsa 2042 çok daha sarmalı

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
@Maryo online olarak çok iyi olacak diyorlar sistemi bu oyun için dizdim 0 şaka ekran kartını aldığım an alıp oynayacağım oyunu bf 5 bile bu kadar sarıyorsa 2042 çok daha sarmalı
16 üstü artık şuna dönüyor:
Heyecanlan
Oyuna gir
Kazanıcam de
giderken öl sonra bunlar olur deyip devam et
Gine öl
ÖL
Öl
Öl
Öl

BIGGZ

80+ Bronze
16 üstü artık şuna dönüyor:
Heyecanlan
Oyuna gir
Kazanıcam de
giderken öl sonra bunlar olur deyip devam et
Gine öl
ÖL
Öl
Öl
Öl
Hocam iyi hoş diyorsunuz da, gelip gidip aynı mesajları atıyorsunuz. Daha üstte aynı mesajlariniz duruyor

Ayrı olarak neden bir battlefield düşmanlığınız var anlamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,509
Üyeler
142,742
Son üye
Serqa
Top Bottom