Neler Yeni

🏕 Bayram Planınız Nedir? (Gezi, Eğlence, Oyun, Dost Buluşması...)

Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Discord
mehmetali#2407
Bayram için hazırlık veya planlarınızı yaptınız mı? Sevdiceğinizle veya dostlarınızla buluşacak mısınız?

- Maalesef her şey para da bitiyor fazla bir şey yapamayacağım ben. Akraba buluşmalarından sonra arkadaşlarla belki günübirlik bir gezi yaparız, çay-kahve, doğa yürüyüşü yaparız. Aklımda şimdilik bunlar var

Alıntıyı görüntüle
Umre (şuan medinedeyim)

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,861
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Evdeyim, bir planım yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Adana ya dolaşmaya gideceğim büyük ihtimal.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bayram için hazırlık veya planlarınızı yaptınız mı? Sevdiceğinizle veya dostlarınızla buluşacak mısınız?

- Maalesef her şey para da bitiyor fazla bir şey yapamayacağım ben. Akraba buluşmalarından sonra arkadaşlarla belki günübirlik bir gezi yaparız, çay-kahve, doğa yürüyüşü yaparız. Aklımda şimdilik bunlar var

Alıntıyı görüntüle
ilk gün akraba ziyareti belki sonraki günlerde ders

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,233
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks

Alıntıyı görüntüle
Viski mangal piknik tarzinda bir doga aktivitesi ile bayrami kapatacagiz

DonanımFikir

1 Mayıs İşçiler Bayramı
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,593
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Çok fazla planım yok , Sabah Namazı ardından güzel kahvaltı, apartmanda pek fazla samimi komşu da kalmadı bayramlaşacak.
Para konusunda da haklısın ayrıca, şöyle bi yurtiçi tatil yapamam ama ETS2 oynarım saatlerce bayramda büyük ihtimal öyle planlıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Murat Onat

Alıntıyı görüntüle
Tabikide ders calisicaz vizeler bayramdan sonra ve agnom 0.40 acil yükseltmek lazım size iyi eğlenceler

By_raskolnikow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
488
İsim
Mehmet Ali
İlgilendiği Kategoriler
Pc
Instagram
By_raskolnikow
Twitter
By_raskolnikow
Discord
By_raskolnikow
Kolaygelsin başkan
Mesaj otomatik birleştirildi:

1-para toplamak
2-para dağıtmak
3-toplayabilirsem daha fazla para toplamak
4) 5 aydır param olmadığından dolayı çikolata yiyemediğimden çikolata parası toplamak
5-çikolata stoklamak
6-şeker stoklamak
7-babam amcam ve halalarımın olduğu gruba bayramınız mübarek olsun yazıp parantez içinde IBAN bırakmak
8-topladığım parayı yemek

9-bayramın 3. Günü mangala gitmek
(8 olsun diye 9.yu ayrı yazdım 😀)

7. Maddeden utanıyom ya amcam çıkar 1 lira atar komisyonla 5.5 liraya fln patlarsa kan akar
Sen efsanesin djdjsjjshshs

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,966
İsim
MehmedVII
Adana ya dolaşmaya gideceğim büyük ihtimal.
Bombok bir yer gelme

Alıntıyı görüntüle
Bugün öğlen/öğleden önce Osmaniye'ye gidilecek. 2 gün takılıp eve geliriz. Bilgisayarı da götürecek yanımda. Şu aralar Rise of the Tomb Raider, R6, her hafta CS2 oynuyorum. Bunlar bayarsa bıfı girerim

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Hasan Ali
Unutma at mutlaka merak ettim
IMG_20240413_142239.jpg
IMG_20240413_142136.jpg
IMG_20240413_142208.jpg

Hocam yüzeyde gözüken bunlar var detaylı bakamadım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,364
İsim
Hasan Ali
Sonucunu merak ettim
Birbirlerine çok yakın o yüzden sahteymis gibi geliyor (bazıları boş bazıları dolu gibi) deneyemedim malzeme olmadığından o taşı biri denemiste orayi biraz daha delip barut yada torpil patlatmak daha mantıklı geliyor

Top Bottom