Neler Yeni

Bazı uygulamalarda tam ekran modunda kasma sorunu

PreDiCtoR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Davut
Selamlar
Bazı uygulama ve oyunlarda tam ekran moduna geçtiğimde kasma sorunu yaşıyorum tam ekrandan çıktığımda düzeliyor(Gameloop , Windows video oynatıcısı ...). Sorunun neyden kaynaklığı olduğunu tam olarak bilmiyorum. sıcaklık ile ilgili olduğunu da düşünmüyorum. birkaç defa windows değiştirdim ancak sorun devam ediyor. radeon adrenalin yüklü ve son sürümde. Birkaç defa Restart attığımda sorun geçici olarak düzeliyor.
https://streamable.com/48hmge burdan ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

MSI RX 570 armor
R5 2600
8X2 3200 MHZ Corsair Vengenance
B450M S2H Gigabyte

Son düzenleme:

kaplanharun

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Selamlar
Bazı uygulama ve oyunlarda tam ekran moduna geçtiğimde kasma sorunu yaşıyorum tam ekrandan çıktığımda düzeliyor(Gameloop , Windows video oynatıcısı ...). Sorunun neyden kaynaklığı olduğunu tam olarak bilmiyorum. sıcaklık ile ilgili olduğunu da düşünmüyorum. birkaç defa windows değiştirdim ancak sorun devam ediyor. radeon adrenalin yüklü ve son sürümde. Birkaç defa Restart attığımda sorun geçici olarak düzeliyor.

MSI RX 570 armor
R5 2600
B450M S2H Gigabyte
Msi afterburner ile sıcaklık değerlerini kontrol et.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Selamlar

MSI RX 570 armor
R5 2600
B450M S2H Gigabyte
driver sürümü nedir ?

PreDiCtoR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Davut