Neler Yeni

beceriksiz İntel Otomatik fan bile koyamamış

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,835
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Intel'in mahcubiyet

1723143208066.png

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Volkan
Bu işin en güveniliri NVİDİA
Sonra ise AMD tabii ki de.
İntel direkt AMD'den daha kumar sayılır bu yazılım sorunları vs. açısından. Daha yeniler çünkü.

Sen çok yanlış strateji ile ilerlemişsin.

Kafa rahatlığı istiyorsanız NVİDİA ilk tercihiniz olsun.
Baktım forumda öve öve bitiremediler ikinci el sistem çıkması aldım hayatımın hatasını yaptım

Ceasar123

80+ Bronze
Baktım forumda öve öve bitiremediler ikinci el sistem çıkması aldım hayatımın hatasını yaptım
RX 6700XT, ARC A750'den çok daha güçlü ekran kartı.
Ona rağmen o kafa rahatlığını tercih edecek kadar kafanızı rahat ettirmek istiyorsanız tek tercihiniz nvidia olmalı şuanlık.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Volkan
RX 6700XT, ARC A750'den çok daha güçlü ekran kartı.
Ona rağmen o kafa rahatlığını tercih edecek kadar kafanızı rahat ettirmek istiyorsanız tek tercihiniz nvidia olmalı şuanlık.
4060 igame ultra düşünüyorum sıfır 12500 e inmişti geçen hafta alamadım

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
Gördüğüm en leş ekran kartı Asus Tuf rx 6700xt yi de geçerek İntel Arc A750 olmuştur hayatımda bir daha bulaşmayacağım marka intel olmuştur tebrikler intel ne işlemcisini alırım ne de ekran kartını öyle dandik bir ekran kartı yapmışlar ki hava tahliyesi berbat olduğu için 80 derece altına düşmüyor nedeni bu rezil ekran kartı fan açamıyor boşta bile çalışıyor ama fan açamayacak kadar leş gibi bir ekran kartı yazılıma girip sürekli sürekli ayar yapıp zero fanı ayarlıyorum ısındıkça fan hızı yükseltsin diye ayarlıyorum İntel Dostum sen bu ekran kartı sektörünü bırak bak işlemcilerde de tökezledin
Amd'de sorun yaşayıp intele niye geçtin direkt nvidia alsaydın.

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Ertuğrul Bolat
Bir İntel ol da sen yap 😂 🤣

efetg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Tuğra
Gördüğüm en leş ekran kartı Asus Tuf rx 6700xt yi de geçerek İntel Arc A750 olmuştur hayatımda bir daha bulaşmayacağım marka intel olmuştur tebrikler intel ne işlemcisini alırım ne de ekran kartını öyle dandik bir ekran kartı yapmışlar ki hava tahliyesi berbat olduğu için 80 derece altına düşmüyor nedeni bu rezil ekran kartı fan açamıyor boşta bile çalışıyor ama fan açamayacak kadar leş gibi bir ekran kartı yazılıma girip sürekli sürekli ayar yapıp zero fanı ayarlıyorum ısındıkça fan hızı yükseltsin diye ayarlıyorum İntel Dostum sen bu ekran kartı sektörünü bırak bak işlemcilerde de tökezledin
enteresan bir kafa yapısı rx6700xt den a750 ye geçmek...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
Volkan
Amd'de sorun yaşayıp intele niye geçtin direkt nvidia alsaydın.
O sıra öyle gerekti forumda da öyle bir övdüler ki dedim tamam alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir İntel ol da sen yap 😂 🤣
Mantıksız bir düşünce benim yapmamla bir ilgisisi yok ben üretemem diye adamlar hatasız olmuyor

ve ergen dostum hani insanlar içindekini dışarı haykırmak ister ya tam olarak onu yapıyorum işine gelmiyorsan bakmayacaksın konuya olup bitecek kapiş

he aynen o şans işi bu şans işi markayı savunmak için şans diyorsunuz şuan da da kardeşim wattman alıyor buda mı şans ne bahtsız bedevimişim ben ya komedisiniz vallaha

mevcut olarak ben aldığım zamanlarda rx 6600 ile wattman alan arkadaşım vardı
Bu adminler de kıyak he canı ne isterse ona uyarı veriyor ilginç çar npc ler galiba

Top Bottom