Neler Yeni

Rehber 💸Bedava 10 GB'a Kadar İnternet Nasıl Kazanılır?💸-BİTTİ-

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Siri tanıtıyor;
Bugün sizlere 6 aylık ücretsiz Tinder Plus almayı göstereceğim. Son 2.000 kişilik ödül kaldı. Acele et!.
Diğer rehberlerim burada:
Rehber - 🎵 Bedava 3 Aylık Deezer Premium Nasıl Alınır? 🎵
Rehber - 🤩Bedava 6 Aylık Tinder Plus Nasıl Alınır? SON 2.000 KİŞİ🤩
Rehberde kullanılan cihaz Samsung Galaxy A5 2017

1- Huawei AppGallery İndir
;
Huawei AppGallery bilindiği üzere Huawei'nin Google ile işbirliğini sonlandırması sonrasında çıkardığı uygulama mağazasıdır. Bazı kişiler sadece Huawei cihazlara indirildiğini düşünüyor fakat yanılıyorlar. Maalesef Apple hariç her cihaza APK olarak indirilebilir. Merak etmeyin Huawei'nin kendi sitesidir...
Site= HUAWEI AppGallery - HUAWEI Türkiye
Alıntıyı görüntüle

2- Kurulumu Bitir ve Hesabına Giriş Yap;
Kurulumu bitirdin mi? Bravo ilk adımı geçtin! Şimdi Sağ alttan "Ben" sekmesinden hesabına giriş yap. Hesabın yok mu? Merak etme kayıt olabilirsin...
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

3- Hediye Çarkını Bul ve Uygulama İndir;
Hey ne ara geldin bu aşamaya? Neyse şimdi hediye çarkını bulalım. Nerde... nerde... aha burada. Şimdi biraz aşağı in ve listeden 1 tane uygulama indir. Ne olacağı fark etmez.

4- Çarkı Çevir!;
Şimdi sıra şansımıza geldi. Uygulama indirdiğinde çarkın altındaki sayaç "1" olacaktır. Bu 1 hakkının olduğunu söyler. Ve Huawei'nin bir sürprizi var. Her çark çevirişinde yılbaşı çekilişine bir hak kazanıyorsun. Hadi çevir bakalım...
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

5- Hediyeyi Aktif Etme;
Bana 500 MB çıktı. Sana şanslıysan 10 GB'a kadar çıkabilir. Şimdi sana nasıl aktif edeceğini göstereyim.
Site= AppGallery (appgalleryilehepkazan.com)
Önce belirttiğim siteye gir. Ardından üstteki kutucuğa telefon numaranı, alttakine kodu gir. Doğrulamayı yap ve gönder. Yaklaşık 10 dakika sonra hattınıza tanımlanmış olur.

6- İnternetin Keyfini Çıkar;
Benden de sana küçük bir hediye. Siteye girip bu kodu kullanarak 500 MB kazanabilirsin. Eğer sen aldıysan konu altına yaz. İlk alan kişiye hayırlı olsun... 🤗
Kod= AG1HRAKRCHZMHYMP

Rehberin hazırlanma süresi= 30 Dakika+
Eğer diğer konudaki İninal Davet Kodu üzerinden bana destek olduysan çok teşekkür ederim 🤗

Tüm Hakları Saklıdır - Siri ©
Daha önce telegramda görmüştüm sizin konunuz daha detaylı olmus, elinize sağlık hocam, ve işe yarayan bir yöntem.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru