Neler Yeni

Rehber 🎵 Bedava 3 Aylık Deezer Premium Nasıl Alınır?🎵 -BİTTİ-

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,528
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Siri tanıtıyor;
Bugün sizlere 3 aylık ücretsiz Deezer Premium almayı göstereceğim. İyi seyirler...
Diğer rehberimlerim burada:
Rehber - 🤩Bedava 6 Aylık Tinder Plus Nasıl Alınır? SON 2.000 KİŞİ🤩
Rehber - 💸Bedava 10 GB'a Kadar İnternet Nasıl Kazanılır?💸
Rehberde kullanılan cihaz Samsung Galaxy A5 2017

1-
Huawei AppGallery İndir;
Huawei AppGallery bilindiği üzere Huawei'nin Google ile işbirliğini sonlandırması sonrasında çıkardığı uygulama mağazasıdır. Bazı kişiler sadece Huawei cihazlara indirildiğini düşünüyor fakat yanılıyorlar. Maalesef Apple hariç her cihaza APK olarak indirilebilir. Merak etmeyin Huawei'nin kendi sitesidir...
Site= HUAWEI AppGallery - HUAWEI Türkiye
Alıntıyı görüntüle

2- Kurulumu Bitir ve Hesabına Giriş Yap;
Kurulumu bitirdin mi? Bravo ilk adımı geçtin! Şimdi Sağ alttan "Ben" sekmesinden hesabına giriş yap. Hesabın yok mu? Merak etme kayıt olabilirsin...
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

3- Ödül Burada!;
Hesabına da giriş yaptığına göre diğer aşamaya geçebiliriz. Şimdi ana sayfadan "Hediyeler" kısmından 30 € Deezer Voucher ödülünü bul. Hemen korkma biraz aşağıya in. Hemen alma diğer aşamayı yap önce!

4- Sanal Kart Oluşturma;
Önceki aşamadaki uyarımı dikkate aldığını düşünüyorum. Eğer dikkat etmediysen seni böyle bir sayfaya atar. Kodu girersin yeni hesap açmanı veya hesabına giriş yapmanı ister.
Alıntıyı görüntüle
Ve görürsün ki kart bilgisi istiyor. Beleşçi olduğunu düşünüyorum ondan dolayı bir sanal kart açmanı öneririm. Bunun için en iyi şirket İninal'dir. Biliyorum Papara daha iyi fakat İninal'den sadece bir sanal kart açıp çıkacağız değil mi??
Uygulama= ininal Cüzdan - Google Play
Uygulamayı indir ve kayıt ol. Merak etme güvenilirdir kişisel bilgilerini verebilirsin. Kayıt olma ekranında senden varsa davet kodu girmeni ister. Senden bir isteğim var. Benim davet kodum ile üye olur musun? Eğer olursan sana 5 TL, bana ise 2 TL kazandırmış olacaksın. Davet Kodu= mb583798 . Neyse konudan sapmayalım. Şimdi fotoğraflarda gördüklerini uygula.
Sanal kartını açtıktan sonra bunları uygula!!!Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

5- Ödülü Tanımla ve Deezer'e Kayıt Ol;
Sonlara yaklaştığımızı hissediyorum. Dayan az kaldı. Şimdi AppGallery'e gir, Ödüllerden 30 € Deezer Voucher'i bul ve "Kopyala" butonuna bas (Daha önce senden Deezer'i indirmeni isteyebilir indir). Muhtemelen seni bir siteye atacak. Eğer atmazsa merak etme sana vereceğim linkte aynı yere götürüyor.
Site= Deezer
Alıntıyı görüntüle
Bilgisayarda yapmanı öneririm daha rahat oluyor. Buraya kodunu yapıştır (Telefonda isen "Kodumu Onayla"'ya basınca eğer Deezer'i indirdiysen sana Deezer ile veya kullandığın tarayıcıyla açmak istediğini soracak orada tarayıcını seç uygulamayı değil (nedeni ben tarayıcıdan yaptım)). Sonrasında hesabına giriş yapmanı veya kayıt olmanı isteyecektir. Yeni hesap açmanı tavsiye ederim. (Buradan sonrasını yeniden yapamadım çünkü zaten hesabım var hatırladığım kadarı ile anlatacağım). Ardından ödeme bilgisi isteyecek. Kart bilgilerini gir (Visa/MasterCard seçeneği varsa Visa seçiniz). Nereden bakacağınızı gösterdim. Sonrasında kayıt işlemlerini bitir.

6- Deezer'li Olmanın Keyfine Bak;
Son aşamamıza geldik. Umarım sıkılmamışsındır. Şimdi Deezer uygulamasını indirdiğini düşünüyorum indirmediysen indir, açtığın hesaba giriş yap.
Ve 3 Ay Premium'un Tadını çıkar...

Rehberin hazırlanma süresi= 1 Saat+
Umarım bir hata yoktur çünkü bunları 2 ay önce yaptım. Deezer kayıt yerinde eksiklerim olabilir kendiniz bulabilirsiniz umarım. Eğer İninal Davet Kodu üzerinden bana destek olduysan çok teşekkür ederim 🤗
@cfranko Ben Android kullanmıyorum! Bu başka bir cihaz...

Tüm Hakları Saklıdır - Siri ©
Ellerine sağlık :)

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
MableButler
Deezer Premium uygulamasına sahip olmak çok daha iyi olurdu. Yeni sürümler başlangıçta ücretsiz olarak kullanılabilir ve güncellenebilir. Sonra kullan.

e_mir

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kampanya bitmiş galiba hediyeler kısmında çıkmadı:(

Top Bottom