Neler Yeni

Rehber 🤩Bedava 6 Aylık Tinder Plus Nasıl Alınır? -BİTTİ-

Phenoma

80+ Silver
Siri tanıtıyor;
Bugün sizlere 6 aylık ücretsiz Tinder Plus almayı göstereceğim. Son 2.000 kişilik ödül kaldı. Acele et!.
Diğer rehberlerim burada:
Rehber - 🎵 Bedava 3 Aylık Deezer Premium Nasıl Alınır? 🎵
Rehber - 💸Bedava 10 GB'a Kadar İnternet Nasıl Kazanılır?💸
Rehberde kullanılan cihaz Samsung Galaxy A5 2017

1- Huawei AppGallery İndir
;
Huawei AppGallery bilindiği üzere Huawei'nin Google ile işbirliğini sonlandırması sonrasında çıkardığı uygulama mağazasıdır. Bazı kişiler sadece Huawei cihazlara indirildiğini düşünüyor fakat yanılıyorlar. Maalesef Apple hariç her cihaza APK olarak indirilebilir. Merak etmeyin Huawei'nin kendi sitesidir...
Site= HUAWEI AppGallery - HUAWEI Türkiye
Alıntıyı görüntüle

2- Kurulumu Bitir ve Hesabına Giriş Yap;
Kurulumu bitirdin mi? Bravo ilk adımı geçtin! Şimdi Sağ alttan "Ben" sekmesinden hesabına giriş yap. Hesabın yok mu? Merak etme kayıt olabilirsin...
Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

3- Ödülü Bul ve Uygulamayı İndir;
Hesabına da giriş yaptığına göre diğer aşamaya geçebiliriz. Şimdi ana sayfadan "Hediyeler" kısmından 6 Aylık Tinder Plus ödülünü bul. Hemen korkma biraz aşağıya in. Ödülü almak için uygulamayı indirmen gerek. İndirdikten sonra "AL" butonuna bas.
Screenshot_20201222-125714_AppGallery.jpg Alıntıyı görüntüle Alıntıyı görüntüle

4- Tinder'e Kaydol;
Ödülü aldın değil mi? Herhalde aldın yoksa bu aşamaya gelemezdin. Şimdi Tinder hesabı açmalısın. Eğer varsa diğer aşamaya direkt geçebilirsin.
Alıntıyı görüntüle

5- İnternet Sitesinden 6 Aylık Tinder Plus'ı Aktif Et;
Kayıt oldun galiba. Hesabın varsa buraya ışınlandın zaten. Devam edelim. Şimdi kopyalanan panosuna bakarsan orada uzunca bir kod var. Onu şu linkin sonuna yaz ve siteye gir. Veya AppGallery'de Tinder Ödülünün açıklamasında yazıyor.
Site= https://tinder.com/vip/
Örnek: https://tinder.com/vip/23828b3d-6f10-43de-ae90-djfw9372 gibi gibi
Karşına şöyle bir ekran gelecek.
Alıntıyı görüntüle
Göndere basıyorsun. Ardından hesabına giriş yapmanı isteyecek hesabına gir.
Alıntıyı görüntüle

6- 6 Aylık Tinder Plus'ın Tadını Çıkar;
Ve tadaaa. Tinder Plus aktif mi yazıyor yoksa ben mi yanlış görüyorum. Evet evet öyle. Sonrası sana kalmış. İstediğini yapabilirsin :ROFLMAO:

Rehberin hazırlanma süresi= 30 Dakika+
Eğer diğer konudaki İninal Davet Kodu üzerinden bana destek olduysan çok teşekkür ederim 🤗
@cfranko Ben Android kullanmıyorum! Bu başka bir cihaz... (yine yazdırttın ha)

Tüm Hakları Saklıdır - Siri ©
Kendi adıma;
Çok yararsız bir rehber olmuş bence

• Hahaha
Reaksiyonlar: Siri

Hawkz

80+ Bronze
Tinder bozdu bu arada. Artık sadece Instagram hesabına takipçi çekmek için kullanan fake profillerle dolu. Eskide 2 3 eşleşme oluyordu beleş sürümde bile ama artık her şey para. Çok boş bir scam platformuna döndü. Hint kumaşı gibi bir tipiniz ve cebinizde BMW anahtarı yoksa boşuna uğraşmayın BEYLER. Hanımlar istediğini havada karada elde edebiliyor. Zira en son kullandığım dönemde hiç bir fotoğraf koymayan kadın profiller görmeye başlamıştım. Sonra bende denedim o da ne patır patır mesaj geliyor. Bu nasıl açlık hocam :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
989,449
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat