Neler Yeni

Bei̇n Connect Alinir Mi? Aynanda Kaç Hesaptan İzleyebi̇li̇ri̇m?

GolgeByTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan ÖZTÜRK
Merhaba, BEİN CONNECT almayı düşünüyorum. Aynanda ben televizyondan izlerken arkadaşım telefondan veya bilgisayardan izlebilir mi? Ne diyorsunuz alınır mı sizce? Kaçak izlemekten bıktım reklamıydı, site kapanmasıydı falan...

Can2861

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can gündoğdu
Merhaba, BEİN CONNECT almayı düşünüyorum. Aynanda ben televizyondan izlerken arkadaşım telefondan veya bilgisayardan izlebilir mi? Ne diyorsunuz alınır mı sizce? Kaçak izlemekten bıktım reklamıydı, site kapanmasıydı falan...
Ben dijitürk aldım beincornet hediye olarak verildi galiba anlamadım bende ama tek kişi izliyebiliyor diye biliyorum. Aynı anda olmuyor mesela tv de beinspor 1 acıksa telefondan acamiyorsunuz o kanallı.

GolgeByTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler

Son düzenleme:

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,502
İsim
Oğuz Oğuz
Lig maçları galiba sadece 1 cihazdan izleniyor ama premier lig maçlarını 2 cihazdan aynı anda izleyebiliyorum.

nurettinsevinc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
389
İsim
Nurettin Sevinç
Digitürk playken birden fazla tv de çakışma olmadan izliyordun. Ama Beinconnect te maalesef tek kişi izleyebilir.

GolgeByTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan ÖZTÜRK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
netspordan izle hocam full hd
Link var mı hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben dijitürk aldım beincornet hediye olarak verildi galiba anlamadım bende ama tek kişi izliyebiliyor diye biliyorum. Aynı anda olmuyor mesela tv de beinspor 1 acıksa telefondan acamiyorsunuz o kanallı.
Digitürk'ü kaç TL'ye aldınız? Uykudan yayın mı? Teşekkürler.

Can2861

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Can gündoğdu
Link var mı hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Digitürk'ü kaç TL'ye aldınız? Uykudan yayın mı? Teşekkürler.
Pek anlamam ama şöyle söylim direk uydu kablosu ile yayın alıyorum yani internet üzerinden değil sadece tuttuğum takımın ve bir anadolu takımının maçlarını izliyebiliyorum 60 tl ödüyorum aylık.

Top Bottom