Neler Yeni

Ben niye bu kadar şanssızım

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar kendime Tekno biyotik üzerinden bir fan seti aldım fan geldi kurdum ama 2 tanesi çalışmadı bende destek talebinde bulundum bana ürünü yollayın bakalım dediler bende yolladım sonra aradılar dediler ürün değişecek falan tamam dedim sonra ürün geldi bana değişim denen ürün aynı pakete ve üstünde kocaman Tamir yazılı şekilde geldi pek takmadım sonra fanları cıkartım kutudan gerçekten de tamir edilmişti lehim izleri falan vardı sonra vida kutusunu Bir açtım içinde sadece 5v kablosu vardı. vida RGB controlor ve uzatma kablosu yoktu bunada olabilir dedim ve tekrar yazdım işte dediler kusura bakmayın biz size yedek parçaları yollayacaz dediler ve bugün kargo kutusu geldi Bir açtım ve ne gorim içinde bir kırık kontrolör ve alakasız bir kablo çıktı ve vidalar yine yoktu sizce ne yapayım

Ekler

• IMG_20231226_145542.jpg
    IMG_20231226_145542.jpg
    2.7 MB · Hit: 697

Neilq

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
Nail
iade edebilyiorsan iade et

..............

80+ Bronze
Merhaba arkadaşlar kendime Tekno biyotik üzerinden bir fan seti aldım fan geldi kurdum ama 2 tanesi çalışmadı bende destek talebinde bulundum bana ürünü yollayın bakalım dediler bende yolladım sonra aradılar dediler ürün değişecek falan tamam dedim sonra ürün geldi bana değişim denen ürün aynı pakete ve üstünde kocaman Tamir yazılı şekilde geldi pek takmadım sonra fanları cıkartım kutudan gerçekten de tamir edilmişti lehim izleri falan vardı sonra vida kutusunu Bir açtım içinde sadece 5v kablosu vardı. vida RGB controlor ve uzatma kablosu yoktu bunada olabilir dedim ve tekrar yazdım işte dediler kusura bakmayın biz size yedek parçaları yollayacaz dediler ve bugün kargo kutusu geldi Bir açtım ve ne gorim içinde bir kırık kontrolör ve alakasız bir kablo çıktı ve vidalar yine yoktu sizce ne yapayım
doğum günün kutlu olsun

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
İade talep et

ozyy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Akgün
Bu arada doğum gününüz galiba. Doğum gününüz de kutlu olsun ayrıca.

Gözlemci⚔️

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam, arayın öfkenizi kusun siz en iyisi. :D Şaka bir yana gerçekten silsile yaşamışsınız. Geçmiş olsun. İade edin.
Arayınca teknik desteğe yazın diyorlar onlar ilgilenemiyormus
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynı vidyoyu abim bana attıı djjdjdjdbd

Bu arada doğum gününüz galiba. Doğum gününüz de kutlu olsun ayrıca.
Çok teşekkür ederim bende yeni farkettim

ozyy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Oğuzhan Akgün
Arayınca teknik desteğe yazın diyorlar onlar ilgilenemiyormus

Aynı vidyoyu abim bana attıı djjdjdjdbd

Çok teşekkür ederim bende yeni farkettim

Ağzınıza geleni söyleyip rahatlayın falan. Aman öyle bir şey yapmayın hocam. Onların bir suçu yok :D Siz sorununuzu uyun bir dille anlatın. Hallolur bir şekilde diye düşünüyorum.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,453
İsim
Hacı
İade çak gitsin.

Top Bottom