Neler Yeni

Bende jinekomasti mi var yoksa çok mu kiloluyum?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Çoklu Konu, Spam
20240604_184422.jpg
20240604_184629.jpg
Bende Jinekomasti mi var yoksa sadece kilolu muyum? Kilom çok mu aşırı? Boyum 180 yaşım 16. Kilomu bilmiyorum ve sizce kaç kilo duruyorum? Spor kendi çapımda yapmaya çalışıyorum. Onun bir yararı olur mu jinekomastiye?

Cravalon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sinan Donanımarşivi
Meme uçların sertleşince küçülüp eski haline geliyorsa (duşa girince falan) jinekomasti var diyorlar.-Internetten edindiğim bilgi

Cravalon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sinan Donanımarşivi
Kilo ver biraz, yağlı olmak iyi bir şey değil genelde. Jinekomasti falan kafaya takılacak şey değil. Ama sendeki kilo verince geçecek bir şey gibi görünüyor

Cravalon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Sinan Donanımarşivi
Öyle olması normal değil mi zaten?
Yani bende meme uçları baya yağlı ve dışarıda duruyor. Sertleşince minicik yunan tanrısı memesi gibi oluyor. Jinekomasti öncesi hep küçüktü dhdhdhshshsjsjsjshs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım. Aşırı kilolu mu duruyorum yani? Sizce kaç duruyorum ve ne kadar olsam iyidir?
Internetten bakabilirsin vücut kitle endeksi diye geçiyordu sanırım. Görünüşten kiloyu pek anlayamam. Ben zayif duruyorum mesela ama bacaklarim geniş. 180 boyla 75 kilo falan öneriliyor sanırım yaklaşık

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani bende meme uçları baya yağlı ve dışarıda duruyor. Sertleşince minicik yunan tanrısı memesi gibi oluyor. Jinekomasti öncesi hep küçüktü dhdhdhshshsjsjsjshs
Mesaj otomatik birleştirildi:

Internetten bakabilirsin vücut kitle endeksi diye geçiyordu sanırım. Görünüşten kiloyu pek anlayamam. Ben zayif duruyorum mesela ama bacaklarim geniş. 180 boyla 75 kilo falan öneriliyor sanırım yaklaşık
Anladım. Teşekkürler. Benim bacaklarda geniş.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom