Neler Yeni

Benim gözlerim MSÜ göz şartına uyuyor mu?

Mr.DzcN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Eren Duzcan
sol gözüm 3.5 sağ gözüm de 3.25 derece miyop msü den herhangi bir bölüme girme şansım var mıdır? (internette 1 ve üstü giremez yazıyor ama biraz eski bir kaynak emin olmak için soruyorum.)

alikaynak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
ali kaynak
Subay için sağ göz max 1 sol göz max 1, Astsubay için sağ göz max 1,5 sol göz max 1,5

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
sol gözüm 3.5 sağ gözüm de 3.25 derece miyop msü den herhangi bir bölüme girme şansım var mıdır? (internette 1 ve üstü giremez yazıyor ama biraz eski bir kaynak emin olmak için soruyorum.)
Bando hariç giremezsin maalesef

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Mustafa Polat
Göz ameliyatı olursan muayenede fark edilmezse girme ihtimalin var ama ultra riskli

agathusia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
MUZAFFER
giremezsin.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Göz ameliyatı olursan muayenede fark edilmezse girme ihtimalin var ama ultra riskli
Muayenede fark edilmezse mi? Arşiv soruşturması denilen şeyden haberin yok sanırsam dostum

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Mustafa Polat
Muayenede fark edilmezse mi? Arşiv soruşturması denilen şeyden haberin yok sanırsam dostum
Arşiv kontrolü diye bir şey olduğunu biliyorum dostum ilkokula gitmiyorum. Her şey resmiyette olduğu gibi olsaydı diplomasızlar cumhurbaşkanı adayı olamazdı :D Göz numarası 2 olup MSÜ'de okuyan tanıdığım var. Ayrıca rektör yardımcısıyla konuşma fırsatım oldu o söylemişti fark edilmezse problem olmayacağını.

Mr.DzcN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
80
İsim
Eren Duzcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bando hariç giremezsin maalesef
peki normal askere gidebilir miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

öyle bir riski almaya gerek yok zaten olmazsa olmaz dediğim bir meslek değil sadece puanım yetiyordu belki girerim diye düşündüm de neyse artık sağlık olsun.

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
981
İsim
Mustafa Polat

öyle bir riski almaya gerek yok zaten olmazsa olmaz dediğim bir meslek değil sadece puanım yetiyordu belki girerim diye düşündüm de neyse artık sağlık olsun.
Sağlık olsun

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Arşiv kontrolü diye bir şey olduğunu biliyorum dostum ilkokula gitmiyorum. Her şey resmiyette olduğu gibi olsaydı diplomasızlar cumhurbaşkanı adayı olamazdı :D Göz numarası 2 olup MSÜ'de okuyan tanıdığım var. Ayrıca rektör yardımcısıyla konuşma fırsatım oldu o söylemişti fark edilmezse problem olmayacağını.
Fark edilmezse diye bir durum yok dostum, fark edilir. Ayrıca yalan söylediği de anlaşılırsa MSÜ ye ömür boyu giremez

Can...

80+ Platinum

ekstra seçenek ameliyat olabilirsin

Top Bottom