Neler Yeni

Benim ihtiyaçlarımı karşılayan bir laptop önerisi

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,034
İsim
mert
Orta veya yüksek ayaralarda valorant
Mesaj otomatik birleştirildi:

Youtubeden fps testlerine baktım yüksek ayarlarda 1080p de gtx1660 neredeyse sabit 230 fps veriyor gtx1660 bana hayli hayli yeter
32 gb şart değilse 8-9k ya bulursunuz

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu
Yok dostum oyun için değil sadece aynı anda hem word hem google hemde power point kulanan biriyim 32 gerekebilir
Hayır gerekli değil. Ben power point google+oyun+spotify kullanıyorum. 8 gb ram ile hayli hayli yetiyor.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Yok dostum oyun için değil sadece aynı anda hem word hem google hemde power point kulanan biriyim 32 gerekebilir
Dalga mı geçiyorsun yoksa ciddi misin?

Orta veya yüksek ayaralarda valorant

Youtubeden fps testlerine baktım yüksek ayarlarda 1080p de gtx1660 neredeyse sabit 230 fps veriyor gtx1660 bana hayli hayli yeter
GTX 1660 Mobilde yok.

yanlış anladım o zaman yukarıya 16 yazmışsınız. Ne kadar bütçe ayırdınız?
Ram 16.

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,408
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Herkes doğuştan bilgili olmuyor. Üslübuna dikkat et.
32 GB ram! PC toplamayı bilmek zorunda değil. Donanımdan anlamak zorunda değil. Tarayıca takılmak ve slayt yapmak için 32 GB ramden bahsediyoruz.
Ve ayrıca forumda son zamanlarda troller 2 katına çıktı artık ne görsem troll diyebiliyorum kusura bakmayın ama tarayıcada takılmak için 32 gb ram ya.

TrmZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
ege erdem
32 GB ram! PC toplamayı bilmek zorunda değil. Donanımdan anlamak zorunda değil. Tarayıca takılmak ve slayt yapmak için 32 GB ramden bahsediyoruz.
Ve ayrıca forumda son zamanlarda troller 2 katına çıktı artık ne görsem troll diyebiliyorum kusura bakmayın ama tarayıcada takılmak için 32 gb ram ya.
GERÇEKTEN OKUMADAN BÖYLE KONUŞMA ORADA FİKRİMİ DEĞİŞİRDİĞİMİ 32 YERİNE 16 GBIN YETERLİ OLACAĞINI SÖYLEDİM OKUMADAN KONUŞMA HEM İSTERSEM SADECE GOOGLEDA GEZMEK İÇİN 128 GB RAM ALABİLİRİM SENİ İLGİLENDİRMEZ 2. SİZİ SADECE GOOGLEDA GEZECEĞİMİ NEREDEN ÇIKARDIN NE İŞLER İÇİN KULANACAĞIMI YAZMADIM

Dalga mı geçiyorsun yoksa ciddi misin?
BURDADA 32 GEREKEBİLR DEDİM VE SONRA SAÇMA OLDUĞUNU ANLAYIP 16 OLMASI YETERLİ DİYE TEKRARDAN YAZDIM

altin cocuk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
neu
Altta yazdığı şeylerden sonra sana hak veriyorum.

Sıpekular

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
İbrahim
GTX 1660 Mobil yok hmm düşündürücü

Bir de arkadaşa 32gb ram fazla demişsin senin mesajına bakınca seninde pek anlamadığını düşünüyorum

Top Bottom