Neler Yeni

BES mantıklı mı,hangi sistemi kullanmam gerekir?

Lessrade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Samet Sarızeybek
Merhabalar öncesinde BES i araştırdım ve mantıklı gelmişti.Son biraz daha baktığımda mantıklı olmadığına dair yazılar gördüm sizce mantıklı mı?
Bide eğer BES e gireceksem bankaların Bes sisteminden mi gitmeliyim yoksa diğer AHE gibi yerlerden mi girmeliyim?(vergi,kesintileri falan yazarsanız sevinirim)

Onur.kyr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
onur
BES'e katılmak yerine fonlarımı kendim alıyorum. BES dediğin şeyde bunlar. Sen sadece bu sisteme katılıp kalırsan bi anlamı olmaz. Kar edemezsin. Şu zamanda yapılabilecek en iyi yatırım (yatırım tavsiyesi değildir) özel sağlık sigortası. Belli bir miktarın üstünde kazanıyorsan kesinlikle bunu yaptır. Sağlık her şeyin üstünde. İlla yatırım yapacağım diyorsan ve konuya çok da hakim olmayıp araştırmakla uğraşamam diyorsan fon alacaksın. Diğer olarak da akbank'dan batmayacak kadar büyük şirketlerden hisse alabilirsin.

Lessrade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Samet Sarızeybek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BES'e katılmak yerine fonlarımı kendim alıyorum. BES dediğin şeyde bunlar. Sen sadece bu sisteme katılıp kalırsan bi anlamı olmaz. Kar edemezsin. Şu zamanda yapılabilecek en iyi yatırım (yatırım tavsiyesi değildir) özel sağlık sigortası. Belli bir miktarın üstünde kazanıyorsan kesinlikle bunu yaptır. Sağlık her şeyin üstünde. İlla yatırım yapacağım diyorsan ve konuya çok da hakim olmayıp araştırmakla uğraşamam diyorsan fon alacaksın. Diğer olarak da akbank'dan batmayacak kadar büyük şirketlerden hisse alabilirsin.
şu anda zaten belli hisseler aldım.Bese uzun bi yatırım için gireceğim ve girip öyle kalmıyacağım düzenli olarak yatırım ve fon değişikiliği yapacağımıda biliyorum.

Top Bottom