Neler Yeni

Beşiktaş--Fenerbahçe

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,778
İsim
Mert Can Ergün
3.5 üst olacak

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Eroğlu
En iyi sağ bek kim kim? HDHDHXJXJXXJDJDJDJJD

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Eroğlu
Kişiden kişiye göre değişir yazıda da en iyi demiyorum hocam belki de en iyisi diyorum kişiden kişiye göre değişebilir ikiside çok iyi oyuncular
İstatistik olarak konuşursak kimin daha iyi olduğu belli sana göre en iyi değilde senin en beğendiğin oyuncu dersen ona bir şey diyemem tabii ki ama en iyisi diyince Boey e hakaret sayarım bunu süper lig istatistiklerinden bakabilirsin.

NightWish2434

80+ Silver
Bu akşam Aboubakar'ın yedek başlayacağı konuşuluyor olabilir ama yerine Cenk doğru olmaz. Geçen sene Cenk'in en formda olduğu dönemde bile sağ açıkta iyi bir performans sergileyemedi ekstra olarak karşısında belki de ligin en iyi sağ beki Ferdi olacak,yerine Semih çok daha doğru olur hem teknik hem fizik açıdan Cenk Tosundan daha iyi durumda bek kovalamada da hücum formasyonlarında daha çok işimize yarar.Fenerbahçe'de ise baskı şemasında İsmail Yüksek tarafında bir dezavantaj var baskıya çıkınca arkadaki boşluğu Beşiktaş açısından değerlendirebilecek tek kişi Alex Oxlade-Chamberlain var.Bence maç beklenilen dışında az gollü bir maç olacağını düşünüyorum 0-0 yada 1-1 benzeri bir skorla biteceğini düşünüyorum.İyi olan kazansın
Bu maç her türlü skorla biter belki besiktas tarihi fark bile atar yine berabere bitmez

Aybars Han

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
İsmi ismi.
Eski beşiktaşlıyım beşiktaşa yazık olacak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular