Neler Yeni

Beyler acil yardım sizce bu yerler güvenilir midir

Alperen21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Alp Eren Utku Budak
Agalar toplama bir bilgisayar almak istiyordum ve 2 yer buldum sizce güvenilir yerler mi snow bilgisayar ve can bilişim snow bilgisayar can bilişimin ana hesabıymış İstanbul'da yerleri var burdan pc alan var mı sizce güvenilir yer mi yorumlara baktım herkes çok memnun kalmış paylaşmışlar siz ne diyorsunuz

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Agalar toplama bir bilgisayar almak istiyordum ve 2 yer buldum sizce güvenilir yerler mi snow bilgisayar ve can bilişim snow bilgisayar can bilişimin ana hesabıymış İstanbul'da yerleri var burdan pc alan var mı sizce güvenilir yer mi yorumlara baktım herkes çok memnun kalmış paylaşmışlar siz ne diyorsunuz
Hocam yinede bilindik yerlerden alın ben olsam almazdım 1,2k daha az vericem diye riske atmazdım bu arada neden toplama pc istiyorsunuz hazır sistem alın daha uyguna gelir

TylerB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Umut Güler
Hazır sistem daha mantıklı olur şu dönemde ayrıca bilindik yerlerden almanız daha güvenli olur ben şahsen almazdım bahsettiğiniz yerlerden gereksiz risk çünkü.

Muhammed2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed
Hazır sistem daha mantıklı olur şu dönemde ayrıca bilindik yerlerden almanız daha güvenli olur ben şahsen almazdım bahsettiğiniz yerlerden gereksiz risk çünkü.
Ağa gaming gen ile sinerji güvenilir mi

TylerB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Umut Güler
Sinerji ve gaming gen güvenilirdir. Ben monitörümü sinerjiden almıştım hiçbir sıkıntıda yaşamadım

Top Bottom