Neler Yeni

Beyler bayanlar yardımıniza ihtiyacım var

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
872
İsim
Berat fatih
11. Sınıfa gidiyorum. Sınıfta samimi olduğum konuştuğum kız vardı. Perşembe günü wpden yazmaya başladım konuştuk. Dün saat akşam 8den gece 3 e kadar aralıksız konuştuk. Bugünde konuşmaya devam ediyoruz şuan. Sadece fikirlerinizi almak istiyorum. Yardım eder misiniz?
okul ilişkisi pek sağlıklı olmaz(kız erkek sevgili ) gelecek seney kadar arkadaş olurum yks son haftası kıza açılırım kız kabul ederse okeylerim

ömersz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ömer
Kimseye bakma sen takıl ye iç gez sınıftan sevgili yapılmazmış niye yapılmasın. Kavga et küs barış sınıfta olay çıkar ne olacak. İlerleyen yıllarda gülerek hatırlayacağın anılar olucak. Sınav konusunda belki birlikte çalışmanız sizin için daha iyi olucak hayaller kurucaksınız onun için daha fazla çalışacaksın. Millet 2 kız gördü diye götü başı dağıtınca seninde mi dağıtman gerekiyor. Herkes farklı herkes kendi hayatının başrolü bu tarz konularda tavsiye alma bence yaşa tecrübe edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Alperen
Rica ederim hocam. Önemli bir gelişme olursa bizi haberdar et.
Merhaba kız arkadaşımla sevgili olmaya karar verdik çok mutluyum hepinize yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum😍

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
KAAN ŞAHİN
Merhaba kız arkadaşımla sevgili olmaya karar verdik çok mutluyum hepinize yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum😍
Senin adına gerçekten çok sevindim. İnşallah mutlu, mesut bir şekilde devam edersiniz. Aklıma şuan ki ilişkimin ilk zamanları geldi; İçimde çok güzel bir duygu karmaşası vardı. Eminim ki o zamanlar hissetmiş olduğum o duyguları en az benim kadar yaşıyorsundur.

Her şey gönlünce olsun kardeşim

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Mehmet Ali Aladağ
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı, ekran kartı, işlemci, vb.
Steam
Mehmetali20100
Discord
mehmetali2407
Bayan değil kadın diyeceksin bir kere bayan senin babandır ✍️✍️(!)(!)(!)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
987,347
Üyeler
156,163
Son üye
papazhayri
Top Bottom