Neler Yeni

beyler Gamepower Intense X40 monitör alınır mı?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Ghost sorunu olduğunda daha iyi olur evet :D
Ben ve bir kaç arkadaşım kullanıyoruz hiç bir sorunu yok monitörün. Attığınız Samsung Odyssey monitör VA panel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha iyi öneri geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Güngör Gönüllü
Ben ve bir kaç arkadaşım kullanıyoruz hiç bir sorunu yok monitörün. Attığınız Samsung Odyssey monitör VA panel.

Daha iyi öneri geldi.
Benim önerdiğim modellerin 2k olduğunun farkında değilsiniz sanırım, ayrıca IPS panel oyun için en ideali değildir :)

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Güngör Gönüllü

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Azad Altun
Benim önerdiğim modellerin 2k olduğunun farkında değilsiniz sanırım, ayrıca IPS panel oyun için en ideali değildir :)
ama daha kalitelidir sonuçta arkadaş 7/24 oyunda kalmayacak

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Onu başka arkadaş sordu fiyatına göre bunu önerdim, benimle tartışmaya geldiyseniz lütfen bilginize göre tartışmaya girin laf olsun diye girmeyin teşekkürler iyi günler dilerim.
Sizinle tartışmaya gelmedim yanlış anlamayın, başka bi arkadaşa öneri verdiğiniz monitörden daha iyi bir monitör öneri verdim sadece.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Güngör Gönüllü
ama daha kalitelidir sonuçta arkadaş 7/24 oyunda

Sizinle tartışmaya gelmedim yanlış anlamayın, başka bi arkadaşa öneri verdiğiniz monitörden daha iyi bir monitör öneri verdim sadece.
Direk konuya bunu almayın diye girmeniz yanlış anlaşılıyor, aşşağıda bir yorum var okursanız aynı monitörü kullanan ve incelemesini yapan bir arkadaşımız var kendisi memnun olduğu dile getirdi. Binlerce insan almış ve 5 üzerinden 4.8 4.7 oranlarıyla ve incelemeleriyle mevcut.

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Azad Altun
1. attığınız tn panel alınmaz
2. attığınız monster sorun çıkarır büyük ihtimalle
3. attığınızın 32" versiyonu daha ucuz (ben attım)
4. attığınız bakılabilir

Direk konuya bunu almayın diye girmeniz yanlış anlaşılıyor, aşşağıda bir yorum var okursanız aynı monitörü kullanan ve incelemesini yapan bir arkadaşımız var kendisi memnun olduğu dile getirdi. Binlerce insan almış ve 5 üzerinden 4.8 4.7 oranlarıyla ve incelemeleriyle mevcut.
alıntılayıp yazabilirdin

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Güngör Gönüllü
1. attığınız tn panel alınmaz
2. attığınız monster sorun çıkarır büyük ihtimalle
3. attığınızın 32" versiyonu daha ucuz (ben attım)
4. attığınız bakılabilir
1. Attığım bakılabilir
2. Attığıma neye dayanarak sorun çıkarır diyorsunuz :D
3.Attığımın fiyatı her sitede değişebilir arkadaşın aklı var fiyatlarına bakacaktır tek akıllı siz olamazsınız.
Tartışmaya devam etmeceğim, konuyu açan arkadaşımız araştırmasını yaptığında ne alacağını bilecektir şimdiden hayırlı olsun:)

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bunu almayın dememin sebebi daha kaliteli bir şey önermiş olmam. Forumda biraz aktif olursanız eğer 2500 TL gibi bütçelerde attığım LG 24GN600-B monitörün en çok önerilen monitör olduğunu görebilirdiniz. Arkadaş memnun olabilir fakat daha kaliteli bir monitörü almak varken memnunum dedi diye VA panel mi alınmalı? Evet 24gn600'üde binlerce insan aldı 4,7 puanda şu an.

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Azad Altun
1. Attığım bakılabilir
2. Attığıma neye dayanarak sorun çıkarır diyorsunuz :D
3.Attığımın fiyatı her sitede değişebilir arkadaşın aklı var fiyatlarına bakacaktır tek akıllı siz olamazsınız.
Tartışmaya devam etmeceğim, konuyu açan arkadaşımız araştırmasını yaptığında ne alacağını bilecektir şimdiden hayırlı olsun:)
1. attığınız tn panel olmasına rağmen aşırı pahalı
2. attığınızda ışık sızması var
3. attığınızın fiyatı 32" modelden daha pahalı saçma sapan dayanaklar oluşturmayın lütfen

oarquin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
vahit
Merhaba bütçenize göre en iyi seçeneği sunabilirim.

Daha iyi öneri geldi.

Bunu almayın dememin sebebi daha kaliteli bir şey önermiş olmam. Forumda biraz aktif olursanız eğer 2500 TL gibi bütçelerde attığım LG 24GN600-B monitörün en çok önerilen monitör olduğunu görebilirdiniz. Arkadaş memnun olabilir fakat daha kaliteli bir monitörü almak varken memnunum dedi diye VA panel mi alınmalı? Evet 24gn600'üde binlerce insan aldı 4,7 puanda şu an.
knk konuyu actıgım monitor nasıl alınır mı?

1. attığınız tn panel olmasına rağmen aşırı pahalı
2. attığınızda ışık sızması var
3. attığınızın fiyatı 32" modelden daha pahalı saçma sapan dayanaklar oluşturmayın lütfen
Konuyu actıgım monitör nasıl alınır mı?

Mellow_.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
952
İsim
Azad Altun

knk konuyu actıgım monitor nasıl alınır mı?

Konuyu actıgım monitör nasıl alınır mı?
Alınmaz önerdiklerimden seçin

Top Bottom