Neler Yeni

Beyler Gta 5 oynarken ani drop yiyorum

Gym Rat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
Oynarken 180 fps alırken ultra ayarlarda anide drop giriyor veya 25 30 fps lere dülüyor ekran kartım msi rtx 3060 i5 12400f işlemcim var yeni aldım bilgisayarı driverların hepsini yüklemedim nasıl hepsini indirebilirim driverlardanmı bilmiyorum sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Çağatay
Oynarken 180 fps alırken ultra ayarlarda anide drop giriyor veya 25 30 fps lere dülüyor ekran kartım msi rtx 3060 i5 12400f işlemcim var yeni aldım bilgisayarı driverların hepsini yüklemedim nasıl hepsini indirebilirim driverlardanmı bilmiyorum sorun
Alt tap atınca mi oluyor Windows tuşuna bastığında falan o zamn mi drop giriyor

TB_12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Fatih melekis
Driver boster la tüm Driverleri indirin ve güncel tutun işe yaricaktır oyna girmeden öncede oradan oyun performansı etkinleştir gibi bir şey var onu açarsınız bi 30 40 fps fark oluyor du bende

Gym Rat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alt tap atınca mi oluyor Windows tuşuna bastığında falan o zamn mi drop giriyor
Knk normal oyun oynarken giriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Driver boster la tüm Driverleri indirin ve güncel tutun işe yaricaktır oyna girmeden öncede oradan oyun performansı etkinleştir gibi bir şey var onu açarsınız bi 30 40 fps fark oluyor du bende
Knk Donanım Arşivi Önermiyor otomatik driver yükleyici

Top Bottom