Neler Yeni

Beyler idarelik alınır mı?

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag

Excator23cm

80+ Gold

Hamit Altıntop

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,863
İsim
Kemallettin Kubat
idarelik alınır fps oyunu oynuyorsan üzer

ardaozal

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,493
İsim
Arda Özal

Online derslerim var ve masaüstü aldığım için telefon kulaklığının mikrofonu çalışmıyor, iyi bir kulaklık alana kadar idarelik kullanım için uygun mudur? Sonra kardeşime veririm, yorumların çoğu iyi yönde.
İdarelik alınır, biraz kullanma şansım oldu pedler uzun kullanımda kulağını rahatsız edebilir ve terletebilir (kulağım büyük değil)

Fr4nk1e

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,592
İsim
Mehmet Ali
  • Beğen
Reaksiyonlar: Asag

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İdarelik alınır, biraz kullanma şansım oldu pedler uzun kullanımda kulağını rahatsız edebilir ve terletebilir (kulağım büyük değil)
Sorun değil. Mikrofonu denilen kadar iyi mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de sesi çok mu düşük?

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Okan Sakarya

Online derslerim var ve masaüstü aldığım için telefon kulaklığının mikrofonu çalışmıyor, iyi bir kulaklık alana kadar idarelik kullanım için uygun mudur? Sonra kardeşime veririm, yorumların çoğu iyi yönde.
İdarelik olarak alınabilir benim şahsi fikrim cuma günkü incehesap gaming gecesini beklemeniz yönünde ben ordan James Donkey 712 yi 219tl ye almıştım bu kulaklığın üstüne biraz daha koyup 712 almak çok daha mantıklı bence hem oyununuzu oynarsınız hem konuşursunuz terleme yada acıtma gibi bir sorunu yok mikrofonuda gayet kaliteli ama almak istemezseniz de gösterdiğiniz kulaklık idare eder ancak uzun kullanım sunacağını sanmıyorum.

• Beğen

Wh897Xm

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,076
İsim
Micheal
Lütfen 150 TL ni buna heba etme. Bir sennheiser kulakiçi Kulaklık al

• Üzgün

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Lütfen 150 TL ni buna heba etme. Bir sennheiser kulakiçi Kulaklık al
Ağam Sennheiser ne Drop Plus varken?

İdarelik olarak alınabilir benim şahsi fikrim cuma günkü incehesap gaming gecesini beklemeniz yönünde ben ordan James Donkey 712 yi 219tl ye almıştım bu kulaklığın üstüne biraz daha koyup 712 almak çok daha mantıklı bence hem oyununuzu oynarsınız hem konuşursunuz terleme yada acıtma gibi bir sorunu yok mikrofonuda gayet kaliteli ama almak istemezseniz de gösterdiğiniz kulaklık idare eder ancak uzun kullanım sunacağını sanmıyorum.
JD712 düşündüm aslında ama forumda kimse önermedi. Benim hoşuma gitmişti. :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Okan Sakarya
Ağam Sennheiser ne Drop Plus varken?

JD712 düşündüm aslında ama forumda kimse önermedi. Benim hoşuma gitmişti. :/
Çok güzel kulaklık bayadır kullanıyorum hiçbir şekilde ne terleme ne acıtma yaşamadım pedleri çok yumuşak arada sırf zevkine pedlerle oynadığım bile oluyor :D mikrofon kaliteside baya iyi discordta arkadaşlarla sürekli konuşuyorum bi sıkıntısını görmedim açıkçası

• Beğen

Asag

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,862
İsim
Asag
Çok güzel kulaklık bayadır kullanıyorum hiçbir şekilde ne terleme ne acıtma yaşamadım pedleri çok yumuşak arada sırf zevkine pedlerle oynadığım bile oluyor :D mikrofon kaliteside baya iyi discordta arkadaşlarla sürekli konuşuyorum bi sıkıntısını görmedim açıkçası
Duyduğun ses mikrofona sekiyor mu?

Top Bottom