Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Bf 2042 alınır mı 89.99tl

Senoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
Bf 2042 oynanıyor mu oyunu çok gömüyorlardı şimdi yeni güncellemeyle düzeldi diyorlar. Şuan zaten bf1 yüklü aşırı zevkli oynuyorum ama modern zamanda bf de çekiyor canım yeni başlasam alışılıyor mu hemen alınır mı sizce?

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Sercan GÖKALP
Bf 2042 oynanıyor mu oyunu çok gömüyorlardı şimdi yeni güncellemeyle düzeldi diyorlar. Şuan zaten bf1 yüklü aşırı zevkli oynuyorum ama modern zamanda bf de çekiyor canım yeni başlasam alışılıyor mu hemen alınır mı sizce?
Bence al kenarda dursun ben indirdim oynadım tam sevdiğim gibi bf4 tarzı. Geçen durduk yere işlemciyi yüzde 70 kullanmaya başladı o yüzden sinirlenip sildim ben de ama durum şu an nedir ne değildir bilmem. Bana sorarsan alıp denemelisin gerçekten zevkli bir oyun silah çeşitliliği çok fazla ben bf1 ve bf5 i sırf silah çeşitliliği az olduğu için çok sevemedim bide ben biraz daha modernize silahlar seviyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
alınır tabikide oyunu yavaşta olsa adam ettiler. BF1 BF5 gibi keyifli gelmese de oynanır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Kutlu
Kesin al kesin al kesin al oyunu mükemmel hale getirdiler ilk alanlardanım ben taa o zaman potansiyeli belliydi ama optimizasyonundan baya eleştirildi şuan çok zevkli oyun

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
539
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
Alınır döner parası zaten ama 10 saat oynadım maks 2 saat oynadıgın gibi beynin yanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Berkay Yılmaz
Kesinlikle alın şimdi sezon 7 çıktı gerçekten güzel oyun bu fiyata birdaha bulunamayabilir.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu
90 TL'ye nerede satılıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Seyit Cetin
Ben oynuyorum aşırı sarıyor dc sunucu buldum ordan da topluca girdiğimiz oluyor oyun ilk çıktığı gibi değil kaçırma al

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
A-LIN-MAZ. Bf1, 4,5,2042 hepsini oynadım açık ara en iyisi bf1. 2042 optimizasyonu ve yanında çıtır çerezlik hikayesi bile olamayan saçma bir oyundur. Bf1'in de asıl olayı online ama bak adamlar nasıl da güzel hikaye modu yapmışlar. Gelecek teması da güzel değil bence.

alpersy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Alperen Celebi
Bf 2042 al derim o savaş atmosferi efsane ve oyun eskisi gibi kötü değil.

Senoz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Mert
A-LIN-MAZ. Bf1, 4,5,2042 hepsini oynadım açık ara en iyisi bf1. 2042 optimizasyonu ve yanında çıtır çerezlik hikayesi bile olamayan saçma bir oyundur. Bf1'in de asıl olayı online ama bak adamlar nasıl da güzel hikaye modu yapmışlar. Gelecek teması da güzel değil bence.
Aralarında bence de atmosfer olarak falan bf1in yanına yaklaşamaz hiçbiri ama modern zaman bflerinden 3-4ü oynamamış en son 2yi oynamış biri olarak bi modern bf oynanıcaksa o da şuan 2042 diye düşünüyorum. Tek şüphem server doluluğu ve hile durumu. Bunlar bu tarz oyunlardaki en önemli şeylerden biri bence oyunu sürekli oynama açısından

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
.
Bf1 in hikaye modu berbat bu arada

• Üzgün
Reaksiyonlar: Che_

Zebellah

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Mehmet Can Yiğitoğlu
Alınır. Biraz vakit geçirirsen bayağı sarıyor. Yani ben seviyorum 128 kişilik bir ortamda olan kaosu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,629
Üyeler
140,678
Son üye
mertler
Top Bottom