Neler Yeni

Battlefield 1 ve 2042 alınır mı?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Şimdi durum şu:
  • Hunt:Showdown ve R6 oyunları var seviyorum. Oynuyorum.
  • Para yok. Yani aileden çekiniyorum oyuna para verme noktasında. Ama Steam kara haberi yani.
  • BF 1 seviyorum, eskiden ara ara girerdim. Hardcore bir oyuncusu değilim.
  • BF 2042 alınır mı? Oyun nasıl? Zevkli mi, adam ettiler mi? Bunu merak ediyorum.
  • Sadece BF 1 mi alayım yoksa 2042 mi yoksa her ikisini de alayım mı?
  • Sadece 8 GB RAM var. Yani 2042 alsam da oynayamam. Alsam geleceğe dönük olur.
Bunlar hep aklımdaki düşünceler.
Bana bir yol gösterin bea?

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan
Bence riske atmadan bf1 alabibilirsin. Hala taş gibi oyun.

MPienaar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Mazlum Pınar
Başlarda biraz sorunluydu diye iade etmiştim ama ben de almayı düşünüyorum 2042 ve BF5'i.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan
BF 1 alacağım zaten. Ama 2042 de mi alsam diyorum. Hani modern atmosfer ve o savaş ortamı vs?
Düzelttiler mi bilmiyorum valla. Bazıları oyun artık olmuş diyor bazıları hala kötü diyor. Alsan bile ramden dolayı oynayamayabilirsin.

hikoo

80+ Bronze
2042 8 gb ram ile iskence cektirir, su an oyunun 6.sezon hype'i ve indirimden dolayi oyuncu sayisi var. 1-2 ay sonra o kadar oyuncu sayisi olmaz, oyunun atmosferi iyi ama oyuna bf1'den bf5'den gelen hardcore oyuncu sayisi cok fazla, dolayisiyla adama aim bile gostermiyorlar. 1'de de ayni durum var hatta daha beter, community serverlarda cookk ama cook iyi oyuncular var, insani sinir edebilir alisana kadar.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Düzelttiler mi bilmiyorum valla. Bazıları oyun artık olmuş diyor bazıları hala kötü diyor. Alsan bile ramden dolayı oynayamayabilirsin.
2042 8 gb ram ile iskence cektirir, su an oyunun 6.sezon hype'i ve indirimden dolayi oyuncu sayisi var. 1-2 ay sonra o kadar oyuncu sayisi olmaz, oyunun atmosferi iyi ama oyuna bf1'den bf5'den gelen hardcore oyuncu sayisi cok fazla, dolayisiyla adama aim bile gostermiyorlar. 1'de de ayni durum var hatta daha beter, community serverlarda cookk ama cook iyi oyuncular var, insani sinir edebilir alisana kadar.
Geleceğe dönük olur alsam bile dediğim gibi. Gelecekte 16 ya çıkaracağım tabi.

heKKin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Enes Keskin
BF 1 alacağım zaten. Ama 2042 de mi alsam diyorum. Hani modern atmosfer ve o savaş ortamı vs?
2042 şuan baya iyi hale getirdiler oyuncu sayısı da git gide artıyor zaten.Oyun ilk çıktığında alpha sürümü gibiydi şuan oyunu baya düzelttiler

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,531
İsim
Arda Eren Aslan

heKKin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Enes Keskin
2042 şuan baya iyi hale getirdiler oyuncu sayısı da git gide artıyor zaten.Oyun ilk çıktığında alpha sürümü gibiydi şuan oyunu baya düzelttiler
aktif olarak oynuyorum baya zevk veriyor bana. ilk başladığında bir silah var ama battle passta 19. seviyede illallah ettiriyo aldıktan sonra zevkli.Onu açana kadar m5a3 oynarsın

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Ahmet Sevinç
Şimdi durum şu:
  • Hunt:Showdown ve R6 oyunları var seviyorum. Oynuyorum.
  • Para yok. Yani aileden çekiniyorum oyuna para verme noktasında. Ama Steam kara haberi yani.
  • BF 1 seviyorum, eskiden ara ara girerdim. Hardcore bir oyuncusu değilim.
  • BF 2042 alınır mı? Oyun nasıl? Zevkli mi, adam ettiler mi? Bunu merak ediyorum.
  • Sadece BF 1 mi alayım yoksa 2042 mi yoksa her ikisini de alayım mı?
  • Sadece 8 GB RAM var. Yani 2042 alsam da oynayamam. Alsam geleceğe dönük olur.
Bunlar hep aklımdaki düşünceler.
Bana bir yol gösterin bea?
Bf1 iyidir öneririm 2042 ise geleceğe yatırım ister al ister alma şahsen ben çok beğenmedim ama elbet beğeneni çıkar

Sidar...

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Sidar Özel
Bf 2042 yi gamepasstan oynadim 2 ay boyunca bf5 i amazondan almistim bf gerçekten güzel oyun ama hile çok yalnız hile çok can sıkarsa çıkıp yeni bölüm alacabilirsiniz bf2042 ise ea hala yatırım yapıyor bence oyun güzel bence alınması lazım bende birazdan alicam çünkü oyun ilk kez böyle büyük indirime giriyor zamanında epic gamesin (kampanya yaptığı zaman bile 110 liraya denk geliyordu düşünün son indirim birdaha hayal edersiniz almazsaniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,627
Üyeler
140,676
Son üye
cheetin
Top Bottom