Neler Yeni

BF 1'i ben almalı mıyım, BF 2042 alınır mı?

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Benim incelemem varmış. BF 1 steam den alınınca açılıyor mu? Sorun yok değil mi?
bende sorunsuz açılıyor. Fakat multiplayerda 2 defa saçma sapan bi şekilde oyunun ortasında attı. Hata yazısı falanda çıkmadı. Sonrasında tekrar girdiğimde oyundan atmadı. Sunucularla alakalı problem desem neden oyundan komple atıyor ki.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz
BF 1'i almalı mıyım? Şimdi oyunun atmosferi falan efsane, seviyorum. Oynarken cidden zevk veriyor. O savaş atmosferi falan. En azından veriyordu oynadığım zaman üstünden aylar geçti. Fakat en son indirmiştim bir kere açıp oynayayım demedim. O zamanlar ve şimdi hiçbir şey oynamak istemiyorum. Bu ekstra bir durum. İşte oynayacağımı bilsem alırım da ya oynamazsam düşüncesi var. Bir de oynanmaz mı artık BF 1 hileden dolayı?

İkinci olarak 8 GB RAM var BF 2042 açamaz. Alırsam bile geleceğe yönelik alırım. Yani gelecekte illa ki 16 GB RAM yaparım (inşallah) Ama işte modern savaş oluşu oynanış, bug beni uzak tutuyor.
Hocam Konu İle Alakasız Project Zomboid Yada 7 Days To Die Alırsan Oyniyabiliriz

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bf1'de hile var ama çok fazla klan sunucusu var onları favorilere ekleyip sürekli oradan oynayabilirsin. Filtreleri sıfırla ve kontrol et çünkü tamamen silinmiyor. Daha sonra oyuncular kısmına gir orada özellikle +10 ve yok'u seç. Dolu gibi görünse bile boş yer oluyor çoğunda. BF2042 oynadım tam bir rezalet. Sürekli çökme, anlık kasmalar oluyordu. Haritalar iyi tasarlanmamış sürekli gereksiz koşma anları var. Özellikle Bf1'de olan sniper ile kafaya hs atınca çıkan o mükemmel öldürme sesi yok.
Şimdi BF 1 oynanır mı oynanmaz mı? Hile çok mu var can sıkıyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Konu İle Alakasız Project Zomboid Yada 7 Days To Die Alırsan Oyniyabiliriz
Yok be hocam.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,293
İsim
Cengiz

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,988
İsim
MehmedVII
Şimdi BF 1 oynanır mı oynanmaz mı? Hile çok mu var can sıkıyor mu?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok be hocam.
Kesinlikle oynanmalı açık ara en sevilen ve en iyi bf. Hile olsa bile klan sunucularında çokça admin var hemen banlıyorlar yoksa hilelerle dolu bir oyunu +300 saat oynamazdım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,047
Üyeler
141,385
Son üye
Galahadn
Top Bottom