Neler Yeni

Yardım BF 2042 DE YAŞADIĞIM SIKINTI

CahoG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cahit
Afterburner ile CPU GPU sıcaklık değerleri ve RPM hızlarını görerek oyuna gir hocam takip et anormallik nedir
Battle field 5 te de denedim cpu kullanımı %80 lere cıkıyor dönüyor üstüne %80 de ekran kartı kullanıyor darboğaz durumu yaratacak bişey olmamasına ragmen abuk subuk değerler oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Afterburner ile CPU GPU sıcaklık değerleri ve RPM hızlarını görerek oyuna gir hocam takip et anormallik nedir
Az önce bf 5 açtım ve onda da değerler %80 ile %80 kullanım oldu cpu ve gpu değerleri aynı değerde gibi saçma sapan ve yine aynı sesi cıkardı darboğaz durumu bile yokken nasıl olurda böyle bişey olur anlamadım ne kadar saçmalık varsa beni buluyor...

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Emre Altun
Şu bf5 in optimizasyonunu hala yapamadılar. Ekran kartı kullanımı %99 olmuyor. İşlemci fazla tüketiyor. O yüzden oynamayı biraktım. Arkadaşlar ortamı da olmayınca tek hiç sarmıyor.

CahoG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cahit
Şu bf5 in optimizasyonunu hala yapamadılar. Ekran kartı kullanımı %99 olmuyor. İşlemci fazla tüketiyor. O yüzden oynamayı biraktım. Arkadaşlar ortamı da olmayınca tek hiç sarmıyor.
vallahi sadece o oyunda degil bir kac oyun daha denedim ayni sikinti oluyor nedenini bilmiyorum

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kayhan Uygun
vallahi sadece o oyunda degil bir kac oyun daha denedim ayni sikinti oluyor nedenini bilmiyorum
aynı sorun bende var hocam coil whine ama benimkisi psu dan geliyor sadece ses çıkıyor kafanıza çok takmayın

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Emre Altun
Suanda ben baska oyunlarda actigimda da islemciye yuk biniyor anlamsiz bir sekilde acaba ben ekran kartini baglarken bir sorun oldu bilmiyorum
Hangi oyunlarda denedin

BobaFett1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Dorukan Özüdoğru
Coil whine muhtemelen ayrıca bf 2042 ve 5 optimizasyonu bozuk oyunlar muhtemelen ekran kartını cok zorluyorlardır.

CahoG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Cahit
Top Bottom