Neler Yeni

Bi ürünün kesin bi sekilde sıfır oldugunu nasıl anlarız

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
Sarı sitede sıfır baslıklı ekran kartı vs goruyom ama ğretimi durmus ekran kartının baya bizaman hatta kartı modelini vermek gerekirse 2080ti magza satıyor bu iş nasıl oluyor yalan veya dogrumu diyor dogru diyorsa ne zamanında almıs komus keneramı ne aklımdaki soru işaretini giderirseniz sevinirim

JackieTR

80+ Bronze
Sarı sitede sıfır baslıklı ekran kartı vs goruyom ama ğretimi durmus ekran kartının baya bizaman hatta kartı modelini vermek gerekirse 2080ti magza satıyor bu iş nasıl oluyor yalan veya dogrumu diyor dogru diyorsa ne zamanında almıs komus keneramı ne aklımdaki soru işaretini giderirseniz sevinirim
Bundan hiç bir zaman emin olamazsın bu yüzden param güvende ile almak daha mantıklı bazı gerçek güvenilir insanlar varken çoğunlukla sahtekar insanlar da var.. Çok önceden piyasa bu durumda değilken B560M anakart aldım 3 4 ay elimde durdu hiç açılmamış halde işlemci alacak param olmadığı için sattım.. Param güvende olarak kargoladım alan kişiden gerçekten hiç açılmamış diyerek teşekkür etti. Dediğim gibi param güvende ile almak daha mantıklı tabi komisyon alınıyor ama en azından paranız güvende oluyor. :)

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Dediğin satıcı eğer bilgisayarci falansa %99 yalan dolan. İçini temizliyorlar kutulayip etiket yapıştırıp satıyorlar. Çok fazla şikayet var

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bundan hiç bir zaman emin olamazsın bu yüzden param güvende ile almak daha mantıklı bazı gerçek güvenilir insanlar varken çoğunlukla sahtekar insanlar da var.. Çok önceden piyasa bu durumda değilken B560M anakart aldım 3 4 ay elimde durdu hiç açılmamış halde işlemci alacak param olmadığı için sattım.. Param güvende olarak kargoladım alan kişiden gerçekten hiç açılmamış diyerek teşekkür etti. Dediğim gibi param güvende ile almak daha mantıklı tabi komisyon alınıyor ama en azından paranız güvende oluyor. :)
Yokya direk magzasından alınacak(varsayarsak)adam belkim jelatin bulur kutusunu sıcak hava ufleyen bişeyle ederki sonrada acılmamıs diye yutturur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğin satıcı eğer bilgisayarci falansa %99 yalan dolan. İçini temizliyorlar kutulayip etiket yapıştırıp satıyorlar. Çok fazla şikayet var
Ama simdi magza yaw yapmaz diyor insan oyuzden konu açtım zaten

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
Yokya direk magzasından alınacak(varsayarsak)adam belkim jelatin bulur kutusunu sıcak hava ufleyen bişeyle ederki sonrada acılmamıs diye yutturur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama simdi magza yaw yapmaz diyor insan oyuzden konu açtım zaten
Asıl mağazalar yapiyor. Dolandırıcı dükkanı gibi düşün.

JackieTR

80+ Bronze
Genelde öyle yapanlar var ancak ürünün Orjinalliği zaten bandından belli oluyor kutu ambalajı da ki küçük bir bant oluyor o açılıp açılmadığını her şekilde belli eder.. Açılmış bir ürün iz bırakır tabi dediğim gibi param güvende ile alırsanız sorun çıksa dair her zaman geri iade etme hakkınız var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Furkan Kutlu
Maalesef bazıları o sistemi kötüye kullanıyor. Ürünü kargolarken video çekip sağlam ve orijinal olduğunu kanıtlamakta fayda var. Aynı şekilde alınca da kutuyu açarken video çekmekte fayda var.

JackieTR

80+ Bronze
Maalesef bazıları o sistemi kötüye kullanıyor. Ürünü kargolarken video çekip sağlam ve orijinal olduğunu kanıtlamakta fayda var. Aynı şekilde alınca da kutuyu açarken video çekmekte fayda var.
Doğru hocam nasıl araba kiralarken sağ soluna bakıyorsak bir pc birleşeni bile alırken adım adım foto video çekerek elde kanıt bulundurmak lazım.. Orjinal sıfır ürün alırken bile ben bunu yapıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Mustafa
Yok hocam alacagım yok zaten bende dolandırıcı oldugunu biliyordum dedim ulan esnafsın yapmazsın bide size sorayım dedim soru işaretim kalmasın diye

Selimi

80+
Dur tahmin edeyim mağazanın adı g**** Türkiye. Mağazanın adını internette araştırırsan ne olduğunu öğrenebilirsin.

Top Bottom