Neler Yeni

Rehber 🔥Bilgileriniz Dark Web'de Olup Olmadığını 1 Dk'da Öğrenme🔥

Berk58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Berk kaşkaya
Selam Dostlar Bugün Sizlere Bilgilerinizin Dark Web'de Olup Olmadığını Sorgulamanın En Güvenli Ve Kolay Yolunu Gösterecem

Öncelikle Bilgilerinizi Taramak İstediğiniz Google Hesabı İle https://one.google.com Adresine Gidiyorsunuz

Alıntıyı görüntüle

En Sağ Tarafta Bulunan 'Dark Web Raporu' Yazan Kısımdaki 'Şimdi Deneyin' Kısmına Tıklıyoruz

Alıntıyı görüntüle

Aşağıdaki 'Tarama Yap' Butonuna Tıklıyoruz

Alıntıyı görüntüle

Ve Tarama Sonuçlarını Size Sunuyor 'Tüm Sonuçlara Bak' Diyerek Verilerinizin Hangi Guruplar Tarafından Ele Geçirildiğine Bakabilirsiniz

Alıntıyı görüntüle

Örneğin Benim 3 Verim Çalınmış

1 - Craftrise Minecraft Serverinde Kayıtlı Olan E-Posta - Şifre - Kullanıcı Adı

2 - Raccoon Stealer Adlı Veri Hırsızı Grubu Tarafından E-Posta Adresim Ve Şifrem Çalınmış

3 - Russian Password Stealer Adlı Veri Hırsızı Grubu Tarafından E-Posta Adresim Ve Bu E-Postaya Ait 3 Adet Şifrem Çalınmış

Dark Web'e Girilme Tarihleri Zaten Yanlarında Yazmaktadır Üstlerine Tıklayıp Daha Fazla Detay Öğrenebilirsiniz

Size Önerim Çalınan Verilerinizin Acilen Şifrelerini Değiştirmek Olmalı Bunun Harici Yapacağınız Pek bir şey Yok

Ayrıca Çalan Veri Hırsızlarının İsimlerini Google'da Aratıp Daha Fazla Bilgi Alabilirsiniz

Umarım Bu Rehber Sizlere Yardımcı Olmuştur Kendinize İyi Bakın
Ortalıkta olmayan bilgimiz mi varmış

"thorxium"

80+ Bronze
Eskiden ana hesap olarak kullandığım e-postamda sadece CraftRise verisi sızdırılmıştı. Ben de girip CraftRise hesabımı sileyim dedim e-posta gelen sıfırlamayla şifre değiştirdim. Giremedim, bozuk herhalde, kaç kere denedim. Ben de önemli her şeyi diğer e-postama geçirmiştim. Sorun olmaz umarım, YouTube hesabımı geçirebilirsem, o mail hesabını sileceğim.
Ama şuan sadece YouTube için kullanıyorum, bir sorun çıkmaz herhalde.

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Emir Acar
18 mi neyy

Ekler

• 1698328707754.png
    1698328707754.png
    48.1 KB · Hit: 74

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
417
İsim
Fettah Özalp
Selam Dostlar Bugün Sizlere Bilgilerinizin Dark Web'de Olup Olmadığını Sorgulamanın En Güvenli Ve Kolay Yolunu Gösterecem

Öncelikle Bilgilerinizi Taramak İstediğiniz Google Hesabı İle https://one.google.com Adresine Gidiyorsunuz

Alıntıyı görüntüle

En Sağ Tarafta Bulunan 'Dark Web Raporu' Yazan Kısımdaki 'Şimdi Deneyin' Kısmına Tıklıyoruz

Alıntıyı görüntüle

Aşağıdaki 'Tarama Yap' Butonuna Tıklıyoruz

Alıntıyı görüntüle

Ve Tarama Sonuçlarını Size Sunuyor 'Tüm Sonuçlara Bak' Diyerek Verilerinizin Hangi Guruplar Tarafından Ele Geçirildiğine Bakabilirsiniz

Alıntıyı görüntüle

Örneğin Benim 3 Verim Çalınmış

1 - Craftrise Minecraft Serverinde Kayıtlı Olan E-Posta - Şifre - Kullanıcı Adı

2 - Raccoon Stealer Adlı Veri Hırsızı Grubu Tarafından E-Posta Adresim Ve Şifrem Çalınmış

3 - Russian Password Stealer Adlı Veri Hırsızı Grubu Tarafından E-Posta Adresim Ve Bu E-Postaya Ait 3 Adet Şifrem Çalınmış

Dark Web'e Girilme Tarihleri Zaten Yanlarında Yazmaktadır Üstlerine Tıklayıp Daha Fazla Detay Öğrenebilirsiniz

Size Önerim Çalınan Verilerinizin Acilen Şifrelerini Değiştirmek Olmalı Bunun Harici Yapacağınız Pek bir şey Yok

Ayrıca Çalan Veri Hırsızlarının İsimlerini Google'da Aratıp Daha Fazla Bilgi Alabilirsiniz

Umarım Bu Rehber Sizlere Yardımcı Olmuştur Kendinize İyi Bakın
craftrise sağolsun

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,481
İsim
Cengiz

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,061
İsim
Mehmet Yılmaz
Dostum sen bilgisayarını yak dağda falan yaşa
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 Hesabımı kontrol ettim 2 si temiz diğerinde 1 tane çıktı daha çok hesap var ama en eski hesabımda bir tane çıktı

v3ysi.alkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
veysi alkan
Dubsmash Ney

16983314000682010763009987650434.jpg

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,481
İsim
Cengiz

emir147

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Emir Acar
Dostum sen bilgisayarını yak dağda falan yaşa
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 Hesabımı kontrol ettim 2 si temiz diğerinde 1 tane çıktı daha çok hesap var ama en eski hesabımda bir tane çıktı
Patlayana kadar devam 18 sitenin 2'si hariç hepsi böyle spam siteler neyin nesiyse artık

Ekler

• 1698336159868.png
    1698336159868.png
    80.8 KB · Hit: 63
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,707
Üyeler
151,596
Son üye