Neler Yeni

Bilgisayar açılmıyor acil yardım lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan
Elimde eski birkaç ekran kartı vardı onları denemek için bilgisayar açıkken ekran kartını çıkarıp başka ekran kartını taktım ve bilgisayar hiç açılmıyor şuan hangi ekran kartıyla denersem deneyeyim nafile bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,506
İsim
Emre Zengin
Elimde eski birkaç ekran kartı vardı onları denemek için bilgisayar açıkken ekran kartını çıkarıp başka ekran kartını taktım ve bilgisayar hiç açılmıyor şuan hangi ekran kartıyla denersem deneyeyim nafile bilgisi olan arkadaşlar yardım edebilir mi lütfen?
Bilgisayar açıkken ekran kartını mı söktün :oops:?

Alperenc25

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen Çatıkkaşli
Elektrik geliyor mu? Yani sadece görüntü mü gelmiyor yoksa bilgisayar hiç mi açılmıyor?

SneeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,543
İsim
Arda Eren Aslan
Bilgisayar açıkken ekran kartını söktüysen bazı parçalara zarar vermiş olabilir.

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal
Elektri

Elektrik geliyor fakat anakartın ışığı hariç hiçbir hareket yok
Kardeşim hata yapmışsın çalışırken hiç bir parça sökülmez.Ben bir şey dökeceğim zaman fişten çekerim açma kapama düğmesinede başarım statik vs kalmasın diye o şekilde sökerim seninki biraz hata olmuş

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz bekleyip tekrar açtım şimdi düzeldi umarım sıkıntılı bir parça yoktur az sonra hepsini kontrol edeceğim biraz gereksiz konu açtım gibi geldi özür dilerim kusura bakmayın

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,506
İsim
Emre Zengin
Biraz bekleyip tekrar açtım şimdi düzeldi umarım sıkıntılı bir parça yoktur az sonra hepsini kontrol edeceğim biraz gereksiz konu açtım gibi geldi özür dilerim kusura bakmayın
Bir daha sistem açıkken ekran kartını sökme. Komple kapat, PSU şalterini kapat. Öyle çıkar tak.

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,118
İsim
Hamza Ziya Üstün
Tekrar açıldıysa büyük ihtimal sorun olmaz daha da. Bir daha pc açıkken parça sökmezsiniz artık😀

Alperenc25

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
292
İsim
Alperen Çatıkkaşli
İyi bari sistem açıkken sakın bir şey sökme :)

Top Bottom