Neler Yeni

Bilgisayar aniden kapanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf DERYAL
Merhabalar arkadaşlar bilgisayarım belli bir süre sonra aniden kapanıyor kendini resetliyor acilen yardımcı olsanız çok memnun olurum

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,533
İsim
Mehmet Aslan
Merhabalar arkadaşlar bilgisayarım belli bir süre sonra aniden kapanıyor kendini resetliyor acilen yardımcı olsanız çok memnun olurum
soğutucuyu doğru taktığınızdan emin misiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf DERYAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mehmet bey bilgisayar ısınmdan dolayı kapanmıoyor bilgisayar oyun oynarklen işlem yaparken belirli bir süre sonra kapanıyor

ANYA

80+
Sistem yazar mısın psu watt kaç? yeni mi topladın, oyun oynarken mi oldu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf DERYAL
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem yazar mısın psu watt kaç? yeni mi topladın, oyun oynarken mi oldu? Bilgisayarı uzun zamandan beri kullanıyorum yaklaşık 2-3 yıl oldu ilk defa böyle bir sorun yaşadım bilgisayarımın tüm bakımları yapıldı temiz ilk defa birebir sorun yaşadım bilgisayar oyunu oynarken durup dururken kapanıyor belli bir süre sonra ısınmayı çok bilgisayarda ama ısınmıyor yani
İŞLEMCİ AMD 5600X
EKRAN KARTİ MSI RX 5600XT
ANA KART MSI B550M PRO
RAM 16 3200
PSU 650 WAT 80 PLUS BRONZ
SSD 512 M2 SSD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem özellikleriniz ve PSU nedir?
yazdım

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Hüseyin Mert Görgel
Sorunu bende yaşıyordum ekran kartı ile alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü bilgisayar her açıldığında Radeon graphic ayarlarım sıfırlanıyordu.Bios update ve ekran kartının sürücüsünü başka sürüme update yaptığımdan beri bir sıkıntı yaşamıyorum.

Top Bottom