Neler Yeni

Bilgisayar anlayan varsa bi göz atabilir mi?

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Burak
12600k bile 11700k dan daha iyi 12600kf falan alabilirsin anakart olarak z690 veya b660 serisi alabilirsin ssd olarak 980 pro tarzı gen 4 destekli ssd alabilrsin
iade edebiliyorsan anakartı ve rami iade et bence 12.nesil varken 11 almak mantıksız
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 bin var suan ama ben seyi merak ediyorum bu sistemi alırsam acılır mı bisıkıntı olur mu

10 bin var suan ama ben seyi merak ediyorum bu sistemi alırsam acılır mı bisıkıntı olur mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet sürer

Lnex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Emre CAN
Fiyatlara yapacak bisey yok psu videolara baktım fazladan w sıkıntı olmuyomuş. 4 tb sonradan alacam
Fazladan w neden sıkıntı olsun, olmaz tabii ki

Toplamayı biliyor musun? Satın alıyorsun ama bilgi sahibi değilmiş gibi yorum yaptığın için kuşkulandım :D bilen birine toplat yazık olmasın

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,629
İsim
Hacı
Fiyatlar pahalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
ibrahim bilen
Ben para bıriktııyorum https://app.hps.im/d7ct/t1k36pfc
Bu listedeki parcaları almak icin kafama göre seçtim parcaları toplayıp kurarsam böyle bi kasa çalışır mı? Anakart ve ram aldım. Kötüyse bile bişey demeyin üzülrüm.
bence bu fiyatı boşuna vermissin heralde gösteris seviyosun ama onun yerine biraz daha gösterissiz bi kasa toplayım yanına ekipman vb. alabilirdin ama sistem iyi

Top Bottom