Neler Yeni

Bilgisayar hakkında tavsiye lazım

Alperrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alper
Arkadaşlar elimdeki bilgisayarı güçlendirmek istiyorum teker teker parça alıp onları değiştirmek mi mantıklı yoksa pcyi satıp üstüne para ekleyip hazır sistem bişey almakmı (amacım elimdeki pcyi ddr5 yapmak ve rtx e geçmek)

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar elimdeki bilgisayarı güçlendirmek istiyorum teker teker parça alıp onları değiştirmek mi mantıklı yoksa pcyi satıp üstüne para ekleyip hazır sistem bişey almakmı (amacım elimdeki pcyi ddr5 yapmak ve rtx e geçmek)
Bilgisayarın özellikleri nedir

Emardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
248
İsim
Emircan Doğankaya
Bende rx6600 olan bir sistem vardı 1 2 parçasını değişmiştim ama işin içinden çıkılacak gibi değildi komple sattım hazır sistem aldım kafam rahat, hemde tüm ürünler garantili.

Alperrs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilgisayarın özellikleri nedir
Rx6700,r5600,asrock b450,16gb ram
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende rx6600 olan bir sistem vardı 1 2 parçasını değişmiştim ama işin içinden çıkılacak gibi değildi komple sattım hazır sistem aldım kafam rahat, hemde tüm ürünler garantili.
Benim sistem satsam kaça gider hepsinin 1,5 yıl garantisi var

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
991,937
Üyeler
156,861