Neler Yeni

Bilgisayar Hoparlör önerecek varmı ?

tskn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet
Foruma yazan arkadaşlar cevap alamamıs ama öneride bulunacak yada kullanıp memnun olan varmı ?

Mert

80+ Silver
Konu takip, soundbar tarzI bir şey bakıyorum ben de.

• Beğen
Reaksiyonlar: tskn

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ünsal Berk Döngeller
JLB GO2 al direk hem bilgisayara bağlarsın hem elinde taşır istediğin yere götürürsün fiyat süper performans şahane

• Beğen

ardagoz34

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
arda goz
Zeiron fx60 hazır sistemin yanında gelen Slsnopy oyuncu hoparlörümden memnunum önerebilirim

• Beğen

panizher

80+ Silver
2 el bula bilirsen logitech 2+1

• Beğen

BERKANY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,355
İsim
Berkay BABUCCU
https://ty.gl/9w7mrrcnfo tam bunu önerecektim, bütçeyi yazmissin simdi gördüm.Ben 3/4 hoparlor aldım iade ettim en son o zaman fiyatiyla 350 ye mi ne bunu aldım.Boyle bir hoparlor yok.logitech/ dark alip iade eden biri olarak söylüyorum. o fiyata inanilmaz bir f/p ürün

• Beğen

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
  • Beğen
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
kuzey salgın
2.el düşünürsen logitech s220 2+1 sistemini öneririm, 200-300 civarında bulursun, kendim kullanıyorum bende 2.el aldım, bass ev kullanımı için gayet yeterli hatta bazen benim için fazla bile geliyor, ayrıca kontrolcüsü var masamın üstüne sabitledim kullanım kolaylığı sağlıyor

• Beğen
Top Bottom