Neler Yeni

Yerli telefon önerisi

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Zaten son seçeneğimiz oydu 😅 teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ao

Önce ki telefonun miladı doldu o yüzden artık değişmesi lazım çin malı istemiyor o yüzden ilk yerlileri sordum ama işte onlarda fosmuş Samsung'a kaldık yine 😃

Şimdi baktım dediğine yorumlarıda iyi teşekkürler

Hahaha o sadece WhatsApp ve ınstagram arası geziyor oyunla alakası yok 😅 artık kendime alırsam bakarım dediğiniz markaya teşekkürler
çin malı istememekte gayet haklı artık durumlardan dolayı çin mallarını hep kötülüyoruz aslında yaptıkları herşeyde kötü değil xiaomi git gide gelişiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
çin malı istememekte gayet haklı artık durumlardan dolayı çin mallarını hep kötülüyoruz aslında yaptıkları herşeyde kötü değil xiaomi git gide gelişiyor
Evet zaten teknolojik aletlerin genel olarak üretim yerlerinden biri de çin ve popüler markalarda ama sonuçta bazı nedenlerden dolayı biz almıyoruz .

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
C.S.
Samsung A34 al geç. Hem donanım hem kalite olarak o bütçede en iyisi. Oppo zaten yerli değil çinli bir marka, general mobile kullanıp memnun olanı ise henüz görmedim.
Annemin gm22 plus telefonu şarj esnasında brick olmuş. Bugün gm teknik servise verdim, Uygun bir mebla ile bir günde yaptılar. ( Ankara gm teknik servis.) Ayrıca 6 ay garanti verdiler , garantisi devam eden bir cihazınızı yetkisiz müdahale ile garanti dışı bırakırsanız, yapılan işlem sonucunda tekrar garantili hale geldiğini söyledi.
(Bizde kasada çatlak vardı, yetkisiz müdahale olarak işleme aldılar. )
Telefonlar kalitesiz ama teknik servis hızlı.

yolyordam35

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
717
İsim
Celal Smyrna
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Anneme telefon alacağız bütçe 13 bine kadar . oppo ve general Mobile arasında kaldık bende telefonlardan çok anlamıyorum ama kaliteli olsun istiyoruz bu markalardan birinin telefonunu kullanıp memnun olan varsa ya da öneride bulunacak olanlar cevap verirse çok iyi olur .
Ben Samsung derim. Batarya kalitesinden dolayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Aslı
Ben Samsung derim. Batarya kalitesinden dolayı.
Samsung zaten benimde sevdiğim bir marka ilk kalitesi gibi olmasada zaten annem kullanacak uzun sürede dayanır diye düşünüyorum ama işte ilk yerlilere baktık eledik mecbur .general Mobilden umutluydum o da bozmuş ve teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,714
Üyeler
156,822
Son üye
Eylem
Top Bottom