Neler Yeni

Bilgisayar için gamepad veya kol önerisi

Fidel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Fidel
Bütçe
3000
Arkadaşlar gamepad ile konsolun tam farkını bilmiyorum önerirken farkını da söylerseniz iyi olur. Ben FIFA'da, MK11, hikayeli diğer oyunlarda veya veya nadiren FPS oyunlarında da kullanmalık kol istiyorum. PS kafede oynadığımda PS5 konsolu falan çok iyi idi. Direkt PS5 konsolu alsam bilgisayara bağlanır ve sorunsuz çalışır mı? Ya da bunu almak yerine başka ne almam mantıklı olur? Bütçem en fazla 3K ve istediğim özellikler gecikme olmaması, titreşimli, geri bildirimli vs. olması. Böyle özelliklerde önerirseniz sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
KAAN ŞAHİN
Pc de en iyi xbox gamepadleri çalışıyor. Benim arkadaşım ps4 kolunu kullanıyor ama sadece bt ile bağlayabildiğini söyledi. Ben ps kollarının pc de düzgün çalışmadığını düşünüyorum. Bana sorarsan ya xbox ya da logitech kablosuz olan gamepadini almanı tavsiye ederim.

TechArcH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Ömer
Xbox gamepadleri pc ile kusursuz çalışır ve belirlediğin bütçenin içinde başka bir şey bakmana gerek yok bence xbox garantili bir xbox gamepad al keyfine bak derim

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
KAAN ŞAHİN
Yeni fark ettim adam 16 nisanda yazmış . Büyük ihtimalle çoktan gamepadi almıştır.

Top Bottom