Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayar ilk açılışta oyundayken kendini yeniden başlatıyor

HzMensi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Oğuzhan
2 gün önce kendim toplayıp kurduğum bilgisayarı her sabah ilk açıp bir oyuna girdiğimde bilgisayar kendisini yeniden başlatıyor ve bir daha böyle olmuyor sadece ilk açıldığında oluyor ama boşta YouTube vs takılırken sorun olmuyor bu sabah da valorant girdiğimde bilgisayar kendini resetledi ve böyle bi bildirim geldi yardımcı olur musunuz?
Ekran Kartım Sapphire nitro+ 7800xt

Ekler

• Screenshot_2023-12-09-14-35-01-584_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2023-12-09-14-35-01-584_com.miui.gallery.jpg
    881.6 KB · Hit: 41

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,407
İsim
Emre Zengin
2 gün önce kendim toplayıp kurduğum bilgisayarı her sabah ilk açıp bir oyuna girdiğimde bilgisayar kendisini yeniden başlatıyor ve bir daha böyle olmuyor sadece ilk açıldığında oluyor ama boşta YouTube vs takılırken sorun olmuyor bu sabah da valorant girdiğimde bilgisayar kendini resetledi ve böyle bi bildirim geldi yardımcı olur musunuz?
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerinden sol taraftaki Güç düğmelerinin yapacaklarını seçin kısmından Hızlı Başlatı devre dışı bırakıp devam edip etmeyeceğini kontrol eder misin?

Aderal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
835
İsim
Hasan Doruk
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Amd fanboyları konuya bekleniyorsunuz

HzMensi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Oğuzhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Denetim Masası\Sistem ve Güvenlik\Güç Seçeneklerinden sol taraftaki Güç düğmelerinin yapacaklarını seçin kısmından Hızlı Başlatı devre dışı bırakıp devam edip etmeyeceğini kontrol eder misin?
Şuan devredışı bırakamıyorum tikler kapalı

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,407
İsim
Emre Zengin

HzMensi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Oğuzhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,407
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,407
İsim
Emre Zengin
Dediğim gibi ancak yarın anlayabilirim gün içinde biraha kendi kendini yeniden başlatıyor sadece sabah açtığımda
Bunu sadece sabahleyin ilk açılışta mı yapıyor? Yoksa gün içinde açsan bile gene aynısı oluyor mu? Bilgisayarı kapattıktan sonra fişleri mi çekiyorsun?

HzMensi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Oğuzhan
Bunu sadece sabahleyin ilk açılışta mı yapıyor? Yoksa gün içinde açsan bile gene aynısı oluyor mu? Bilgisayarı kapattıktan sonra fişleri mi çekiyorsun?
Yok sadece sabahları ilk açılışta oluyor bir daha aç kapa yapsam da böyle bir şey olmuyor ve hayır fişi hiç çekmiyorum

TahinPekmez

80+ Silver
sistem hatası yüzünden ekran kartı varsayılan ayarlara döndürüldü diyor. oyun sonrasında resetlese bir şey diyebilirdim ama ilk açılışta kapanması ve bir daha kapanmaması ilginç. windows ile alaklı olabilir. temiz kurulum öneririm

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,407
İsim
Emre Zengin

HzMensi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Oğuzhan
sistem hatası yüzünden ekran kartı varsayılan ayarlara döndürüldü diyor. oyun sonrasında resetlese bir şey diyebilirdim ama ilk açılışta kapanması ve bir daha kapanmaması ilginç. windows ile alaklı olabilir. temiz kurulum öneririm
Direkt oyun içinde bir 5 10dk geçip kapanıyor ama hiç oyuna girmeden boş boş açık kalsa sorın olmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamamdır yarın bir bak bakalım.
Tamamdır çok teşekkür ederim yardım için

Top Bottom