Neler Yeni

Bilgisayar kapandığında farem yanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf TURAN
Merhaba farem rgb ve durmadan yanıyor pc kapalı olunca bile ancak farenin usb kablosunu çekerek kapatabiliyorum günde 4,5 defa yapıyorum bunu pc ye zararı olur mu

EFEOZUPAK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
EFE ÖZÜPAK
bi zararı olmaz benimde yanıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Yusuf TURAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yalama fln yapmasın usb soketi

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Merhaba farem RGB ve durmadan yanıyor PC kapalı olunca bile ancak farenin usb kablosunu çekerek kapatabiliyorum günde 4,5 defa yapıyorum bunu PC ye zararı olur mu
Biostan usb portuna verilen gücü kesmen gerekiyor yoksa pc kapalıyken daima güç verir oraya

thykeonas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Yiğit Erkoyuncu
Merhaba farem RGB ve durmadan yanıyor PC kapalı olunca bile ancak farenin usb kablosunu çekerek kapatabiliyorum günde 4,5 defa yapıyorum bunu PC ye zararı olur mu
Hepimizin ki yanıyor mouseunda rgb kapatma tuşu varsa onu kullan usbyi çıkarıp takma

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Biostan usb portuna verilen gücü kesmen gerekiyor yoksa PC kapalıyken daima güç verir oraya
Bilgisayarım > Aygıt Yöneticisi > Seri Veri Yolu Denetleyicileri kısmından ilgili USB cihazlarını seçip sağ tık Özellikler dedikten sonra en sağda Güç Yönetimi kısmına gelin, sonrasında "Bilgisayar kapalıyken bu port için güç tasarrufu yap" kutucuğunu işaretleyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayarım > Aygıt Yöneticisi > Seri Veri Yolu Denetleyicileri kısmından ilgili USB cihazlarını seçip sağ tık Özellikler dedikten sonra en sağda Güç Yönetimi kısmına gelin, sonrasında "Bilgisayar kapalıyken bu port için güç tasarrufu yap" kutucuğunu işaretleyin.
Buda olmassa BIOS'ta ErP ready ayarı varsa devreye sokun.

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
Bunun sebebi psu nun bilgisayarı kapattıktan sonra bile usb yerlereine güç vermesiymiş bunun için ayar filan yapılıyor fakat bana karışık geldi bozarım diye dokunmadım birden bire artık pc yi kapatınca yanmış benim nasıl oldu anlamadım.

Mahir Ertuğrul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,066
İsim
Mahir Ertuğrul
Bunun sebebi psu nun bilgisayarı kapattıktan sonra bile usb yerlereine güç vermesiymiş bunun için ayar filan yapılıyor fakat bana karışık geldi bozarım diye dokunmadım birden bire artık PC yi kapatınca yanmış benim nasıl oldu anlamadım.
BIOS'ta ErP ready ayarı varsa devreye sokarsan sorunun düzelmiş olur

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,976
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Bilgisayarı güçten çektiğin zaman da mı yanıyor

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
Zaten bu ayarı yapınca güç vermiş olmuyorsun 😂 yanlış anlamışsınız
yo kyok doğru anladım ben ışıkların yanmadığının söyleyince siz bunu ben sorun olarak görüyorum sanıp yardım ettiniz bende zaten yanmasını istemediğimi söyledim. :)

Top Bottom