Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayar Müh. Okul için Laptop önerileri bütçe 30-36k

fatih eren yenel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
fatih eren yenel
hocam peki soğutma kısmında iyi midir son karar olarak sizin dediğiniz pc i alıyorum o zaman artı ve eksilerini biliyormusunuz markanın oyun oynamak için almıyorum sadece algoritma ve kodlama üzerine
hx li intel işlemciler ekstra perfonmanslı 12. 13. nesil i7leri çok rahat tokatlar victus soğutmasıyla öne çıkan bir model zaten. cihaz ısınmasın diye işlemci kendini kısıtlıyor gerçekten soğutma olarak on numara cihaz victus sorun yaşatmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kerem Aydın
hx li intel işlemciler ekstra perfonmanslı 12. 13. nesil i7leri çok rahat tokatlar victus soğutmasıyla öne çıkan bir model zaten. cihaz ısınmasın diye işlemci kendini kısıtlıyor gerçekten soğutma olarak on numara cihaz victus sorun yaşatmaz.
hocam çok teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

daha iyisi yok hocam alabilirsin.
tamamdır o zaman varsa güncel bir şey hortlatabilirsiniz

fatih eren yenel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
fatih eren yenel
bütçe arttırıp hxli i7 alabilirsiniz aşırı perfonmanslı bir işlemci rtx 4090 ı bile zorlanmadan besleyebiliyor gerçekten aşırı güçlü işlemciler.

4 sene boyunca sıkıntı çıkarmadan kullanabilirim değil mi birde attığınız bu sistem kaç watt acaba
sıkıntı çıkmadan kullanabilirsin acerin ekran kartı 140 watt hocam ama victus daha iyi bir laptop onu almanı öneririm hocam çok daha yüksek perfonmans alırsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kerem Aydın
bütçe arttırıp hxli i7 alabilirsiniz aşırı perfonmanslı bir işlemci rtx 4090 ı bile zorlanmadan besleyebiliyor gerçekten aşırı güçlü işlemciler.

sıkıntı çıkmadan kullanabilirsin acerin ekran kartı 140 watt hocam ama victus daha iyi bir laptop onu almanı öneririm hocam çok daha yüksek perfonmans alırsın.
40 çıkamam büyük ihtimalle hocam çabanız için teşekkürler

bitmiyobxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
bitmiyo
Dostlar Bilgisayar müh. için pc arıyorum şimdilik 4 sene işimi görsün yeter mezun olduktan sonra daha donanımlı alırım diye düşünüyorumm.

1.Bilgisayar
https://www.itopya.com/msi-nb-cybor...r6-6gb-1tb-ssd-156-fhd-144hz-dos-noteb_u25209 (45watt)

2.Bilgisayar
https://www.hepsiburada.com/acer-ni...r-bilgisayar-nh-qnbey-005a58-pm-HBC00006905RB (115watt)

bu 2 bilgisayar arasında kaldım varsa bundan daha iyi önerilerinize açığım dostlar.. (monster pc önermeyin lütfen)
Az daha çıkabilirsen şunu al

Top Bottom