Neler Yeni

Bilgisayar programcılığı mezunu olarak soruları olanları cevaplayabilirim.

beratext

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
berat dinler
meslek lisesine gidip bu bolumden mezun olmayi ve dgs ile bilgisayar muhendisligine gecis yapmayi dusunuyordum sence mantikli mi (ablam anadolu lisesine gidip mezuna kaldigi icin anadolu ya gitmeme izin vermiyor )

Öğrenen_biri

80+ Bronze
meslek liseli olanlar bizim bölümde daha çok başarılı oldu onlar derste anlatılanları biliyordu sadece kendilerini geliştirmek peşindelerdi. DGS ise çok fazla başarılı olman lazımki girebilesin, aksi takdirde olmuyor. Ben açıköğretim yazabilirimde yazmayabilirimde.

MedsoMiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda karaca
Bilgisayar programcılığı hakkında soruları olan varsa yeni mezun olarak sorularınızı cevaplayabilirim. (NOT: İş konusunda çok fazla istedikleri olduğu için temmuz sonundan beri fabrikada çalışmaktayım. Biraz cep harçlığı ve masaüstü sistem alabilmek için girdim. Tahminen eylül sonu çıkarım. DGS sayısal 21k yaptığımdan geçiş yapamayacağım sanırım. Bi ihtimal eşit ağırlıktan açıköğretim YBS yazarım.)

Alıntıyı görüntüle
*
*
*
Arkadaşlar giriş-orta düzeyde bilgim var bunu sonradan yazarak eksik bilgi verdiğimi kapatayım. Ben bölüm konusunda soruları olanlar için açtım yoksa kendi bilgimden değil.
Abi matematik konuları neler yani size 1. Sınıfta matematiğe nerden başladılar anlatmaya hangi konulardan?

MedsoMiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda karaca
mat 1'de tyt mat, mat 2'de ayt mat anlatıldı.
benim gördüğüm kadarıyla üniversitelerin hepsinde sadece 1. Dönemde mat1 anlatılıyor mat 2 yok ve Mat1 de bizim bildiğimiz 9-10 konularımı yoksa daha gelişmiş halı mi? Bende bu bölümü düşünüyorum meslek liseliyim

Öğrenen_biri

80+ Bronze
benim gördüğüm kadarıyla üniversitelerin hepsinde sadece 1. Dönemde mat1 anlatılıyor mat 2 yok ve Mat1 de bizim bildiğimiz 9-10 konularımı yoksa daha gelişmiş halı mi? Bende bu bölümü düşünüyorum meslek liseliyim
1. sınıf 1. dönem(güz dönemi) mat 1, 1. sınıf 2. dönem(bahar dönemi) mat 2 dersi. Üniversitelere göre değişiyor zorluk; mat 1 tyt(9-10. sınıf), mat 2 ayt(11-12. sınıf).

MedsoMiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Arda karaca
1. sınıf 1. dönem(güz dönemi) mat 1, 1. sınıf 2. dönem(bahar dönemi) mat 2 dersi. Üniversitelere göre değişiyor zorluk; mat 1 tyt(9-10. sınıf), mat 2 ayt(11-12. sınıf).
Abi biz zaten tyt den giriyoruz bu bölüme ayt matematik ne alaka? Hem unilerin ders programında yani %80-90 ında sadece mat 1 var ayt matematiğin öğretilmesi çok saçma olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Uslan
Bilgisayar programcılığı hakkında soruları olan varsa yeni mezun olarak sorularınızı cevaplayabilirim. (NOT: İş konusunda çok fazla istedikleri olduğu için temmuz sonundan beri fabrikada çalışmaktayım. Biraz cep harçlığı ve masaüstü sistem alabilmek için girdim. Tahminen eylül sonu çıkarım. DGS sayısal 21k yaptığımdan geçiş yapamayacağım sanırım. Bi ihtimal eşit ağırlıktan açıköğretim YBS yazarım.)

Alıntıyı görüntüle
*
*
*
Arkadaşlar giriş-orta düzeyde bilgim var bunu sonradan yazarak eksik bilgi verdiğimi kapatayım. Ben bölüm konusunda soruları olanlar için açtım yoksa kendi bilgimden değil.
Abi merhaba stajı kolay buldunmu ve dgsyi dusunuyormusun

Top Bottom