Neler Yeni

Bilgisayar Ve Ekipmanlar Nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
msinin güzel bi modeli vardı macro falan 1k olması lazımdı oda dusunulur
Kanka bunda da bütün tuşlara makro atıyabiliyorsun steelseries GG üzerinden artı olarak sensör kalitesi bakımından çoğu yakın rakibinden daha iyi lift sensör de var içinde bu fiyata alınabilecek en iyi mouselardan biri olmasını geçtim 2 3k olan mouselar ile de yarışır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
superlight 2 olsaydı daha iyi olurdu yerinde olsam düz superligt a o parayı vermezdim
bütçem ona yetti daha fazla çıkamam çalışmam gerekıyor sistem için ve çalışmaktan nefret edıyorum psikolojim bozuldu en azından düz hero modeli değil yanı baya sevılen bı maus olmustu bende aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kankam aynı kulaklığı kullanıyorum eski bilgisayarımda normalin bi tık altıydı (acer nitro an515-42), şu an msi pro a620m-e kullanıyorum çok memnunum sesinden level atladı resmen doğru gerçekten o yorumlar.
Bende o tur yorumlar gordum benım anakartıma gore kalıtelı bı ses verırmı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
bütçem ona yetti daha fazla çıkamam çalışmam gerekıyor sistem için ve çalışmaktan nefret edıyorum psikolojim bozuldu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende o tur yorumlar gordum benım anakartıma gore kalıtelı bı ses verırmı acaba?
Anakart neydi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA

ASUS PRIME A520M-K 4600MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI VGA mATX Anakart​

Hocam iyidir herhalde çok anlamıyorum ses yongalarından ama kötü olduğunu düşünmüyorum
internete yazarsanız testi çıkacaktır illa ki

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Muhammet
Hocam iyidir herhalde çok anlamıyorum ses yongalarından ama kötü olduğunu düşünmüyorum
internete yazarsanız testi çıkacaktır illa ki
Anakartıma ozel bı testle karsılasamadım malesef 3’5 yıllık yarı bozuk hp omen 800den geçtim heralde tatmin eder dıye dusunuyorum ses kalitesi

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
Anakartıma ozel bı testle karsılasamadım malesef 3’5 yıllık yarı bozuk hp omen 800den geçtim heralde tatmin eder dıye dusunuyorum ses kalitesi
Kesin eder ya hiç sıkma canını ben de 5 yıllık acerden geçmiştim inanılmaz fark ediyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Ömer Faruk ARABOĞA
teşekkür ederm bi korkumda nvdia dan amd ye geçmiş olmak
Kanka valla uzun süredir amd kullanıyorum önceden rx560x kullanıyordum şimdi rx6800 kullanıyorum hani büyük bir sorunla karşılaşmadım ama arada crash verdiği oluyor yine de dediğim gibi wattman gibi büyük sorunlar karşıma çıkmadı hiç çok istisnai durumlar artık yavaş yavaş düzeliyor amd yazılım tarafında

Top Bottom